Skocz do zawartości

Alucard

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Alucard

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Łódź
 1. Zasilanie można sprowadzić wprost z gramofonu, czy trzeba wprowadzić z zewnątrz?
 2. Wkładka piezoelektryczna ma słabą jakość i potrzebuje dużej siły nacisku co niszczy płyty. Dlatego chciałem ją wymienić. Niestety bez wstawienia czegokolwiek igła MM nie da rady. Myślałem o preampie zewnętrznym, ale jak go podłączyć jeśli wzmacniacz i gramofon to jedno i to samo pudełko? Jeśli preamp do środka to wtedy jaki? A jak wygląda sprawa wstawienia preampu do środka?
 3. Nabyłem drogą kupna gramofon Dual HS38, gramofon ze wzmacniaczem. Chciałem wymienić wkładkę z piezoelektrycznej dual 650 na magnetyczną AT95. Niestety nie działa to jak trzeba, dźwięk jest prawie niesłyszalny nawet na full volume. Obstawiam, że jest to wina braku preampu gramofonowego. Mam rację czy się mylę? Jeśli to w tym problem to jak mógłbym go rozwiązać? Jak wstawić do niego preamp z możliwie jak najmniejszą ingerencją w bebechy?
 4. Alucard

  Poszukuję jednej części do Canton Karat 30

  Nie chodzi o całość a o zacisk jak na zdjęciu. Pod nazwą zacisk nie mogę znaleźć więc pytam czy nie ma to jakiej innej nazwy
 5. Witam, kupiłem kolumny Canton Karat 30 z jednym małym brakiem(na zdjęciu). Pytanie moje jaką to ma nazwę tak bym mógł to znaleźć w internetach, kupić i uzupełnić?
×