Skocz do zawartości

Rudzik

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Rudzik

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Nasielsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rudzik

  Pierwszy zestaw stereo - 2 tysiące zł.

  Czyli lepiej trochę kasy dołożyć i poczekać jeszcze? No to może jakieś propozycje powyżej założonego na wstępie budżetu i będę się przymierzał do tego większego pomieszczenia.
 2. Rudzik

  Pierwszy zestaw stereo - 2 tysiące zł.

  Dziękuję za odpowiedzi. Tak, to jest pomieszczenie obecne, raczej na przechowanie tego zestawu. Też myślałem żeby od razu celować w zestaw do tego większego pomieszczenia, tutaj natomiast by tylko przeczekał chwilę. Zanim zrobię zakup to też pewnie trochę czasu minie więc będzie krócej niż planowany termin przeprowadzenia się. Pomieszczenie w przyszłości ma mieć 30m (6x5). Na jednej ścianie kilka mebli, tv. Po drugiej stronie łóżko, stolik, może jakiś fotel, na bocznej ścianie biurko z pc. Niestety nie mam jeszcze projektu do tego pomieszczenia. Taki na szybko w paint rzut tego pokoju:
 3. Witam wszystkich Forumowiczów . Chciałbym złożyć zestaw przeznaczony głównie do słuchania muzyki i jako dodatek do TV/konsoli itp. 1) Kwotę jaką chciałbym przeznaczyć to około 2000zł; 2) Sprzęt może być używany; 3) Chciałbym zestaw Stereo. Nie interesują mnie efekty kina domowego. 4) Nie posiadam żadnego sprzętu towarzyszącego. Także szukam całego zestawu. 5) Obecnie mam mały pokoik, około 10m kw. Prawdopodobnie będę przenosił cały zestaw do większego pomieszczenia (około 30m kw.) za około 6 miesięcy. 6) Ogólnie słucham każdy rodzaj muzyki. Głównie chodzi mi o efekt takiego przyjemnego grania, nie za głośno, taki "soczysty" dźwięk(nie wiem czy to dobre określenie), ale żeby można było też odsłuchać fajnie mocniejszego brzmienia rockowego trochę głośniej. 7) Może być to wersja do rozbudowy z racji na to, że nie jestem takim znawcą tematu i stopniowo mogę rozbudowywać się ze sprzętem. Poniżej wrzucam kilka zdjęć projektu mojego pokoju, rzeczywistość troszkę odbiega, ale umeblowanie jest takie same. Proszę o pomoc bo nie znam się na tym, a co sam "złożyłem" to wyszukałem w necie kolejny artykuł gdzie nie jest polecany, np. wzmacniacz, który wybrałem.
×