Skocz do zawartości

Bogusław Kożyczkowski

Uczestnik
 • Zawartość

  1 497
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bogusław Kożyczkowski

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wejherowo

Ostatnio na profilu byli

2 154 wyświetleń profilu
 1. Czy ktoś spojrzał w parametry NuPrime? Który napęd idzie z duchem czasu i przez mnożnik podbija sygnał na wyjściu do takich wartości i to tak blisko źródła. +typowy napęd cd-Rom Mówią ze od 175.4 błędy zegara juz nie istnieją. Dlatego taki trend w streamerach i cedekach.
 2. Tego nie znam. Dzięki. **** Cyrus ma dwie wady # brak wyjścia xlr & brak tradycyjnej szuflady.
 3. Rozumiem Ciebie. Poprzednio porównywałem Tidal - Qobuz, na DAC NAD D 1050 i różnica była nie wielka, nie warta aż 120zeta, tym razem zmiany są wyraźnie słyszalne. Można zakładać w ciemno, że tutaj DAC gra pierwsze skrzypce. Wadą Qobuz jest brak apki na Androida, bywało ze korzystałem z Tidal w aucie z fona, ale ... to nic ważnego.
 4. Dobra. Edit. Do gadalem się na pożyczenie CDT8 od PremiumSound.pl na dziś, bo dziś miał być oddany, niestety na miejscu, okazali się że NuPrime został u klienta już na stałe.
 5. I nie ma chętnego, by powiedzieć co gra lepiej??? To ja powiem tak: Subskrypcja Tidala została wstrzymana do odwołania.
 6. Gość pożyczył w piątek na test NuPrime CDT-8 Pro, dziś miał oddać i ....... nie oddał, dzwonił tylko i kazał nabić na kasę. eehh Nie wiem kiedy? i czy będzie? kolejny egzemplarz.
 7. Własnie skończyłem porównanie dwóch platform. Czy warto zmieniać??? Posłuchałem tylko Vangelis ‎– Nocturne (The Piano Album) Qobuz 24/96 // Tidal 24/96MQA Pink Floyd ‎– The Division Bell 24/96 // 24/96MQA Roxy Music - Avalon oba 16/44,1 Jak tam, wasze porównanie, jest różnica?, co gra lepiej? Własnie tak kompresuje Tidal, utwory na serwerze, nigdy nie był lepszy u mnie od płyty cd.
 8. Euro tak samo Pytanie jest inne .......... czy warto? Qobuz - 120 / Tidal - 40 Czy zmiana w graniu jest tego warta???
 9. hmmm.. jeśli dobrze pamiętam, przed rokiem tutaj Hamilton miał już tytuł w kieszeni. Vettel nie wytrzymał ciśnienia na starcie co przypłacił stratą pierwszego miejsca. Leclerc też się nie popisał. Mercedes jest tuz tuz i korzysta z wszystkich błędów "Czerwonych"
 10. Później posłucham jeszcze raz wypowiedzi RK Odzew Williams`a: https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/848626/f1-gp-japonii-williams-odpowiedzial-na-zarzuty-roberta-kubicy-podjelismy-wlasciw Nie liczyłem na inną. Tak czy owak, .... iskry coraz większe.
 11. nie nie, troszkie nie tak.. Po takiej wypowiedzi dziennikarze ponownie ciągnęli Kubicę za język, ale ten nie chciał powiedzieć zbyt wiele. - W piątek wydarzyło się coś, co dało mi dodatkową pewność siebie za kierownicą. Czułem się lepiej. Uzgodniliśmy coś, a potem w niedzielę ustalenia się zmieniły. I to bez podania jakiegokolwiek powodu. Myślę, że to decyzja ludzi, którzy są tutaj na torze. Dlatego nie chcę wchodzić w szczegóły - poinformował Kubica. https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/848587/f1-gp-japonii-williams-nawet-nie-poinformowal-roberta-kubicy-o-zmianach-to-nie-j
 12. Przejrzałem zapis po wyścigowy. RK ..Dzisiejszy poranek dużo dał mi do zrozumienia" .... "Dziś rano pewne granice zostały chyba przekroczone ... Trudno" ... "ile nam zostało? 20? ... 20 sesji do końca roku" -------------- Z tyłu po lewej, Russell nie miał nic do roboty, brak było pytań do jego osoby. I SŁUSZNIE, bo to typowa dyskryminacja na bezczelnego w wykonaniu Williams`a. A słowa goryczy odnośnie zarządzania w Williams poszły w ŚWIAT.
 13. Musze zapodać "replay" z wydarzeń po wyścigu, bo moja uwaga przeszła na inny kanał, inny sport (przegrany).
 14. 22 kółko i już dublują "ostatniego" Roberta, a jeszcze nie zmieniał opon. PS. eeeee......a ja byłem twardy i Q1/Q2/Q3 do konca. Lekko żałuje że nie pada deszcz, co prawda Kubica i tak nic by nie zyskał, ma części z odzysku i bolid bez ostawień końcowych. Ale chodzi mi o to że reszta stawki miała bardzo wyrównane czasy i na mokrym było by wesoło.
×
×
 • Utwórz nowe...