Skocz do zawartości

Bogusław Kożyczkowski

Uczestnik
 • Zawartość

  2 607
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bogusław Kożyczkowski

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wejherowo

Ostatnio na profilu byli

3 873 wyświetleń profilu
 1. To mamy tu więcej podwójnych agentów??? To dużo wyjaśnia, ..... skąd nagle wysyp tylu obiektywnych uzdrowicieli Audio tu na forum. Można też wnioskować, czemu tak bardzo się uczepili właśnie tego forum, ..... zapewne na innych już zostali definitywnie pożegnani.
 2. Miro, masz słuszność, trzeba będzie tam się pofatygować. PS O dziwo i z zaskoczenia, odezwał się dystrybutor na PL i podał cenę Cumulus Tri-Corner Bass Trap -- "535,77 zł netto detal za opakowanie (2 sztuki). Oczywiście jako dystrybutor oferujemy rabaty"
 3. Jako, że wkrótce zabieram się za przenosiny Audio do nowego kwadratu, czas pomyśleć co na ścianę za kolumnami? Pochłaniacz, rozpraszacz czy połączenie obu, czyli hybryda. Wiadomo, że pomiar też się zrobi, ale coś mogę już zakupić na początek. Co prawda, pierwsze miały być Cumulus Tri-Corner Bass Trap, ale tydzień (nawet więcej) przeleciał a odpowiedzi brak, więc trzeba patrzeć na nasz rynek.
 4. Z reguły, ludzie przestają się udzielać na forum w ciszy, a tu post-rozgoryczenie co niestety pokazuje prawdziwą osobowość Tomka. Ja napiszę ... NAWET jest mi Ciebie żal, to forum jakoś dotychczas przetrwało bez Twojego obiektywizmu i wiem, że bez Ciebie też sobie poradzi. Twoją mową narobiłeś sobie mocny brak sympatii ze strony innych, teraz czujesz się urażony, ale zapomniałeś jak ty obrażałeś innych od patologii. Miej jaja i odejdź z honorem bez skamlenia.
 5. Robert kręci swoje pierwsze kilometry. Ciekawe co powie po przekroczeniu mety? Jego zadanie jest dziś było proste. Dowieść liderowa nie do mety.
 6. Podgląd garażu i .... Robert właśnie zakłada kask, to on wziął na siebie ostatnią zmianę.
 7. W F One było trochę niespodzianek. Pierwsza dla mnie po przejściu na kanał 11Sport czyli kwalifikacje w F1 to brak Alfy z Q2. Słaby występ Bottasa, Vetella czy pozycja Sainza. Ale teraz ciekawsze wieści, ......... czyli obecne prowadzenie teamu WRT (2,41,33 do końca) czekam kto wsiądzie drugi za "kierownice" i czy będzie powiększał przewagę.
 8. O! to jest pełna informacja dotycząca weekendu wyścigowego. PS. A swoją drogą, nie wiedziałem, że na kanale SportClub jest tyle ścigania. Dziś jest tego trochę. Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship w Launceston - 1. wyścig Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup - kwalifikacje do wyścigu w Montmeló Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup - wyścig w Montmeló
 9. @Kubakk Jutro -- o 11.00 - F1 3 trening "11Sport" o 13,40 zmiana kanału na "SportClub HD i oglądam Kubice w akcji (kwalifikacje) potem jest mała kolizja, bo o 14 wchodzą kwalifikacje F! a jednocześnie nadal będą trwały jeszcze kwalifikacje LMP2, no nic to Robert ma pierwszeństwo, czyli F1 będę nagrywał i obejrzę później. w niedziele też się nakładają od 11,00 do 16 Robert Kubica będzie walczył z nowym wyzwaniem, tak już profesjonalnie "Live" F1 startuje o 15,00
 10. No dobra, na dziś F1 zakończyła transmisje. Bolid Maxa został zabrany przez lawetę i ..... nie wiadomo, gdzie jedzie. pewnie do blisko położonego od toru warsztatu. Ale ważniejsze jest, to co będzie jutro, mówię o "" ELMS '' bo dziś tylko i aż 4 czas Oreca 7 ustanowiony przez kolegą Roberta.
 11. ehhh.. ci podstępni sprzedawcy .... wcześniej coś wspomniałeś o MQA, więc odsyłam pod ten adres https://audiophilestyle.com/ca/reviews/mqa-a-review-of-controversies-concerns-and-cautions-r701/
 12. Może Tomek korzysta z Technics z amorficzną głowicą jak w widelcach.
 13. Dobrze to ująłeś. Nie mam pojęcia czy spektrum widmowe to pokarze, podejrzewam, że nie, to tak minimalne zmiany, że ucho to rozróżnia, ale czy pomiar? Osobiście nie słucham głośno, a jak przychodzą koledzy to zawsze każą podkręcić, nie wiem czemu, bo właśnie zagłuszają te drobne elementy skupiają się na tych najgłośniejszych dźwiękach... i tak po chwili ściszam i każe wytężyć słuch, tak normalnie, coś co często robimy mimo woli chcąc usłyszeć coś w oddali, tak samo jak kręcimy głową szukając źródła dźwięku czy jego największej amplitudy.
 14. To był tylko taki prosty przykład parametrów, coś w stylu zakres dynamiki CD a gramofonu, a wszyscy mówią, że to gramofon gra lepiej pod ucho.
×
×
 • Utwórz nowe...