Skocz do zawartości

Bogusław Kożyczkowski

Uczestnik
 • Zawartość

  1 363
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bogusław Kożyczkowski

 1. hehe... Julka musiała by sprzedać Clio, bo CEC TL5 troche kosztuje.
 2. Link był jako ciekawostka (przykład wykorzystania magnesów), a tu już prawie praca dyplomowa napisana 😁 https://www.audiostereo.pl/topic/146665-platforma-antywibracyjna-relaxa-530/
 3. inna platforma. https://www.portentoaudio.it/en/prodotto/sap-relaxa-530-2/
 4. I... sprawczyni, Julia, 99 rocznik, prawko ze stycznia 18. https://photos.app.goo.gl/w5XXvWv9597kwBi69 na prostej drodze! Up już u VW serwis, tylko auto (salon 08.2017) utratę załapał sporą przy odsprzedaży.
 5. Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. ----------------- Ja chce nowy transport cd. bez kompaktu żle się czuje, puszczanie z plików mi nie pasuje. I jeszcze to ..... https://postimg.cc/QKC2fs7w https://postimg.cc/5XzVcxrM https://postimg.cc/64QXFnkH
 6. Do dziś, bodajże już jest wersja "G" były też inne wynalazki Technics`a --------------- Wczoraj był Lumin U1 mini na sprzedaż .... już go nie ma.
 7. Tego własnie nie pojmuje, czy Pioneer pragnie swoimi play-erami dogodzić McIntosha, Accuphase'a, CEC czy Esoteric? Od razu mam skojarzenia do VW Phaeton.
 8. Różnic jest więcej, oba i nie tylko, były na dywaniku.
 9. hmm..... za 2250E jest stara 70-ka Jeśli taka cena (8000 zł - 8400 zł) miała by zostać to wole inny cd (transport), a jaki? to niespodzianka. Dzięki Piotrze za info i szybką reakcje.
 10. Moon, lekko mi podpadł, zresztą przez to jest przewidziany do wymiany. Na jego miejsce są dwa wytypowane DACi, ale za wcześnie o tym pisać. Moon 260D nie jest tani, wole dołożyć do bardziej cenionego transportu firmy ???. A za 2,8k? to mogę przetestować Rotel CD14, ...żadnych zbędnych wejść.
 11. hmm... Jeśli moneta wróci na konto? to taki kompakt (50ae) ułatwił by mi parę rzeczy. Można kupować pliki MQA, można kupować płyty MQA x UHQCD (http://www.cdjapan.co.jp/product/WPCR-18234) można. zamienić Lumni u1 mini z pełnym dekodowaniem na Node2i jako streamer a dekodowanie zostawić Pioneer`owi. Jest parę plusów. ----- "Yamaszka" jak i PD 70 to tylko player, nawet jeśli wkrótce poprawią PD70 + MQA, to i tak dźwiękiem zarządza Moon. Kupowanie za takie pieniądze Playera by korzystać tylko z napędu uznaje jako zbędne. @S4Home Piotrek, zadanie dla Ciebie jest proste. Tydzień czasu na ustalenie sugerowanej ceny w PLN? PD-50AE
 12. Zagłębiam się w temat CD Player i .... nowy PD 50 mile mnie zaskoczył .... ....PD-50AE includes a full MQA Decoder which will unfold the file to deliver the highest possible sound quality. At this level of playback you are hearing what the artists created in the studio. https://www.pioneer-audiovisual.eu/eu/products/pd-50ae Ciekawe, ile?
 13. To nie tak. Słabe kable ograniczą możliwości tego sprzętu, wiec niestety trzeba trochę zainwestować w ten element. Na pomieszczenie nie mam wpływu, ale serdecznie zapraszam do mnie na ocenę dźwiękową. Oczywiscie nie widzę przeciwwskazań by na chwile wrócić do AQ type 4 i Golden Gate RCA, w celach porównawczych w większym gronie z obecnym okablowaniem. Już mnie nie ma.
 14. Oki, ...i co za to kupie? Waciki? Masz słuszność, dlatego taka moja sugestia była. ------------ a może? https://rms.pl/aktualnosci/sprzet/3171-pioneer-pd-50ae
 15. Dostałem odpowiedz z SoundClub, że nie wiedzą gdzie jest problem, jest kłopot z wymianą na nowy bo .....już ich nie ma. Padła też propozycja zwrotu monety. Wiec odpisałem że pomyśle co dalej? wspomniałem też delikatnie o wymianie na nowy ERC 4. Co dalej? zobaczymy.
 16. S4 👍 Patrząc na wytypowane głośniki / kolumny, przeniesienie tematu było nie potrzebne.
 17. Ja jestem za, ... a o co chodzi?
 18. Może troszkę żle napisałem, chodzi mi że będę szukał ciepłego brzmienia we wzmacniaczu i neutrał kolumny.
 19. A Boguś (jeśli pozwolicie) zostaje przy swoim. Czemu??? Nordon - odrzuciłem od razu. Audioquest... od Evergreen do Earth - dźwięk? było coraz lepiej, .....pomimo coraz wyższej ceny. niestety u mnie się nie sprawdzał, Salon Kezard - Miałem sprawdzać Cardas`a, kable po kolei, ale nie było na stanie i z pożyczeniem kłopot, wiec Purist Audio Design sprawdziłem. Przeskok na Purist Audio Design , od Genesis do Poseidon. Ten pasował od początku, a każdy kolejny model był lepszy, gdyby nie to, że musiałem również brać pod uwagę 2x4m głośnikowe z tej samej serii co RCA i jego cenę, to sięgał bym na jeszcze wyżej po IC Salon Premium Sound - tu Tellurium i Harmonix, oba dobre, wyższe modele tylko na zamówienie. Mają na miejscu Harmonix Hijiri HCI, korci mnie by pożyczyć. PS Kable są wybrane z zapasem, wiec kolejne zmiany sprzętu (kolumny, wzmacniacz), nie spowodują pilnej wymiany okablowania. A czy będą nadal pasować? tego nie wie nikt, ale teraz wiem na co zwrócić uwagę szukając nowego sprzętu
 20. Zaraz biorę się za odsłuch waszych propozycji, a może i mnie coś tam się przypodoba.
 21. Troche to skomplikowane ...(połączenia), nadal obstaje przy wersji w pełni cyfrowej, tylko deko żałuje że ma ograniczenie do 96 kHz, dla cd to nie problem, ale już streamer Node2 przy pełnym MQA 24/192 będzie strata, ALE.... na forum AS czytam, że to co jest powyżej 24/96 nic już nie zmienia w dźwięku w stosunku do szumu, ale to już temat na inne rozważania. Więc...
 22. dobrze napisane. DL ma poprawiać akustykę, nie sprzęt, tylko czy wszyscy to rozumieją? tego nie wiem. Gratulacje ......za nowy nabytek.
×
×
 • Utwórz nowe...