Skocz do zawartości

Wiesław Nesteruk

Uczestnik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wiesław Nesteruk

  1. Witam. Stałem się posiadaczem kolumn Canton Karat 40. Poszukuję używanego wzmacniacza za kwotę jak w temacie. Kolumny będą grały w pomieszczeniu 12m2. Moje preferencje muzyczne to: jazz, funk, smooth jazz, soul, rock itp. Lubię dzwięk raczej neutralny. Zastanawiałem się nad sony ta-f 570es. Czy to dobry kierunek? Może doradzicie coś innego? Pozdrawiam.
  2. Dziękuję. Pioneer 767? Nie znalazłem nigdzie żadnego info.
  3. Przepraszam. Grały jak dla mnie prawie zadowalająco. Brakowało dynamiki w basie (jak na moje laickie ucho). Aby uzyskać w miarę dobry bas musiałem regulować tonami niskimi. Wzmacniacz musiałem oddać bratankowi w prezencie. W związku z tym jestem zmuszony kupić inny. Pomyślałem więc że można lepiej aby nie powtarzać błędu. Zdaje sobie sprawy, że kolumny nie najwyższych lotów jednak może da się z nich wycisnąć trochę więcej. Reasumując: Wysokie i średnie ok. Braki w basie - mało dynamiki Lepiej wytłumaczyć nie potrafię.
  4. Witam. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość . Pomieszczenie około 15m2. Rodzaj muzyki rock funk jazz. Posiadam kolumny Arcus tm 65. Jaki wzmacniacz w kwocie jak w tytule polecacie do tych wiekowych kolumn.
×
×
  • Utwórz nowe...