Skocz do zawartości

fraksipon

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O fraksipon

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opoczno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Proszę o dobór wzmacniacza z funkcją ARC oraz bluetooth do podłączenia 2 kolumn Tannoy Mercury M4. Może być używany sprzęt - budżet do 1000zł. Zależy mi na automatycznym włączaniu wzmacniacza przy uruchomieniu tv. Sporadycznie muzyka z telefony ze spotify. W telewizorze mam wyjście optyczne: UE60J6240AW
 2. Proszę o wskazanie modelu 2 kolumn do pokoju. Dyskoteki nie będę robił, ale lubię oglądnąć film z dobrym dźwiękiem oraz 20 minut dziennie posłuchać głośniej muzyki. Nie jestem melomanem i nie potrzebuje nie wiadomo jakiej czystej barwy dźwięku. Wiem, że Wy się znacie i zdecydowanie liczę bardziej na Waszą pomoc jak na pomoc w sklepie. Budżet jednej kolumny myślałem w kwocie 500-800zł. Może być coś używanego Amplitunera i wzmacniacza jeszcze nie mam. Pomieszczenie 25m2. Prostokątne. Odległość między kolumnamy 3m. Osoba przed telewizorem 2,5m.
 3. Dzięki, oglądam te f2 używane, ale na chwilę obecną mało rozsądnych ofert, jedna jest ale nie ma maskownic i nie wiem czy je można dokupić osobno i jakiego rzędu to jest kwota. Poluję dalej. Czy oprócz niej jeszcze jakiś model przychodzi Wam na myśl?
 4. Tak jak napisałem, w rogu, wgrałem zdjęcie, w tym samym miejscu co obecnie stoją takie małe edifier. Dziękuję za informację. To tak jak w internecie jest 10000000 stron internetowych na które życia nie starczy, a jednak korzystamy z internetu. Mam radio kuchenne z obsługą radia internetowego i jest zadowolony, nie pierdzi, nie przerywa. Mogę posłuchać radia w którym tylko rozmawiają, tylko śpiewają Tak jak już napisałem nie znam się na tyle dobrze aby opisywać barwę dźwięku jaka mi się podoba. Ja rozumiem, że jedne kolumny od drugich mogą lepiej odgrywać koncerty, inne filmy, lepszy bas, wokal itp. Tych preferencji nie potrafię określić. Czy aż tak różnią się kolumny od siebie dźwiękiem, że bez podania tych preferencji nie można wskazać paru fajnych modeli?
 5. Zdjęcie ściany, na której miałby by stać kolumny po rogach. Wysokość maksymalnie 70cm. Nie zamierzam nic rozbudowywać. link Metraż pokoju to 30m2. Muzyki słucham każdej - może nie "metal". Lubie odsłuchać jakiś koncert. Chciałbym mieć możliwość puszczenia dzwięku ze spotyf, ale nie jest to warunek konieczny, tak samo fajnie byłoby mieć radio z internetu, zwykła antena mnie nie interesuje. Nie zamierzam podłączać konsoli do gier. Może jak zmienię sygnał do telewizora z kablówki CI na satelitę to dojdzie pewnie dekoder. Odpowiadając na "Brzmienie ciepłe z łagodną górą, miękki bas, twardy bas, analityczne szczegółowe brzmienie w górze pasma, średnica pasma cofnięta , lub wyeksponowana itd to podstawa do rozpoczęcia poszukiwań. " nie potrafię odpowiedzieć na te pytania - nie znam się i nie potrafię skategoryzować w ten sposób brzmienia.
 6. Proszę o wskazanie modelu 2 kolumn stojących oraz wzmacniacza sieciowego (wifi) do mojego pokoju. Dyskoteki nie będę robił, ale lubię oglądnąć film z dobrym dźwiękiem oraz 20 minut dziennie posłuchać głośniej muzyki. Nie jestem melomanem i nie potrzebuje nie wiadomo jakiej czystej barwy dźwięku. Wiem, że Wy się znacie i zdecydowanie liczę bardziej na Waszą pomoc jak na pomoc w większości sklepach. Z całością chciałbym się zamknąć w kwocie 2500zł. Chciałbym aby tv podłączyć optycznie ze wzmacniaczem. Może być coś używanego.
×
×
 • Utwórz nowe...