Skocz do zawartości

klon

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O klon

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  POLSKA

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. klon

  pokój ze skosem

  Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.Proszę o propozycję zestawów najtańszych, ale z tych co to nie będą robiły tylko za meble :). Chciałbym wiedzieć od jakiego pułapu cenowego zaczynać 4,5,6 tyś.
 2. klon

  pokój ze skosem

  Podaj proszę swoje propozycje do ww.pomieszczenia.Oczywiście biorąc pod uwagę najtańszy z tych zestawów które ''zmiotą'' te moje klocki.Interesują mnie tylko nowe zestawy 5.0. Z góry dzięki.
 3. klon

  pokój ze skosem

  A czy zestaw QQ 6500 + onkyo 555 też dla Ciebie zalatuje tandetą ?
 4. klon

  pokój ze skosem

  Witam.Zdecydowany byłem do wczoraj na 100% na QQ 6500 + ONKYO 555. Ale zobaczyłem w sieci ten zestaw DENON AVR-X1400H + Wilson Movix 5.0 Czarny za 2800 (czarnopiątkowy). Bardzo proszę o szybką poradę.W necie bardzo mało informacji o tych kolumnach.
 5. klon

  pokój ze skosem

  Dzięki Grzesio,zagłębię się w powyższe.Subwoofer obowiązkowo,ale trochę później :). Może ktoś ma jakieś doświadczenia z akustyką w tego typu pomieszczeniu ?.
 6. klon

  pokój ze skosem

  Witam.Pokój na poddaszu 4,30x4,10.Na dłuższej ścianie skos z oknem dachowym na przeciwległej tv 55". Jakie kino proponujecie do kwoty max 2500. Sprzęt nowy (pewnie raty) i wyłącznie do filmów. Interesują mnie zestawy 5.0. Celowałem w Tagi 606 i Onkyo 545 które w zestawie można kupić za 2500. Tylko czy ten pokoik z tym skosem nie będzie za mały na ten zestaw.Może nie byłoby znacznej różnicy przy tej powierzchni gdybym kupił np tagi 506 +Pioner VSX -330 oszczędzając przy tym na suba. Tv oglądam z odległości 2.5-3m,może przy tym skosie jednak coś innego dałoby lepsze rezultaty.
×