Skocz do zawartości

Andrzej Białek

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Andrzej Białek

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Andrzej Białek

  2 wyjścia, 2 źródła

  No może nikt nie być, a może brat po prostu słuchać muzyki. Lubię po prostu mieć muzykę w tle, która jest delikatnie słyszalna spoza słuchawek.
 2. Andrzej Białek

  2 wyjścia, 2 źródła

  Znaczy, nie, że zdejmę i ma być muzyka - muzyka ma lecieć ciągle.
 3. Andrzej Białek

  2 wyjścia, 2 źródła

  Tak, o to mi chodzi. Po prostu wygodniej byłaby muzyka na głośnikach i gry na słuchawkach, bo tak to za każdym razem muszę wyłączać głośniki jak chcę grać w cs'a, a tak to nie będę musiał wstawać No i kolejne, że lubię grać w FPS'y z muzyką, a jednak jak leci muzyka i gra na słuchawkach to dźwięki się zlewają i trudno cokolwiek usłyszeć.
 4. Andrzej Białek

  2 wyjścia, 2 źródła

  No, tak chodziło o obudowę. Nie, właśnie jakoś zrobiłem, że może być dźwięk jednocześnie z słuchawek i głośników, ale teraz chcę zrobić 2 źródła, ale mi to nie wychodzi. Internet mówił o sterowniku "Virtual Audio Cable", ale to nadal nic nie daje.
 5. Andrzej Białek

  2 wyjścia, 2 źródła

  Witam. Otóż mam pewną zagwozdkę, mianowicie - czy jeżeli mam dwa wyjścia jack, jedno z tyłu drugie z przodu. Tutaj pojawia się problem - uzyskałem dźwięk z obu wyjść, ale teraz chciałbym, abym na słuchawkach miał gry, a na głośnikach muzykę. Czy jest to w ogóle możliwe? A jeżeli to czy wymagana jest dedykowana karta dźwiękowa? Płyta główna to MSI b350 pc-mate.
×