Skocz do zawartości

rsnooz

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez rsnooz

  1. Temat rozwiązany. Okazało się, że wszystko wina dekodera z Vectry który również podpinałem. Zrobiłem tak: Odpiąłem dekoder od amplitunera i przywróciłem ustawienia fabryczne na ampli. Po włączeniu skonfigurowałem wszystko jak poprzednio tylko bez podpiętego dekodera. Działa włączanie TV przez ampli i sterowanie jednym pilotem, jeżeli na TV uruchomię YT czy Netflixa źródło przełącza się samo na AUDIO1 czyli tak jak powinno być. Po tym wszystkim podpiąłem dekoder i tyle. Jeżeli przełącze źródło na Vecterę to sterowanie pilotem działa ale włączanie/wyłączanie nie. Dziękuję sam sobie pomogłem i opdowiedziałem.
  2. Witam, Jak w temacie problem z ARC, Yamaha 483 i Samsung mu7000. Problem dotyczy tego, że po włączeniu w TV jakiegoś dzwięku, czy to netflix czy YT pokazuje na TV wyjście dzwięku na odbiornik HDMI i po 3 sekundach przełącza na TV. Po parunastu znowu na odbiornik HDMI i tak w kółko. W czasie gdy jako wyjście dzwięku ustawiony jest odbiornik HDMI, nic z głośników nie słychać. Próbowałem 3 róznych kabli HDMI w tym i tych droższych premium z Ethernetem, na wszystkich to samo. W TV włączone Anynet+ (HDMI-CEC), w Ampli HDMI Control na ON, ARC na ON. Nie wiem co można jeszcze sprawdzić.
  3. Dzięki za wskazówki, teraz tylko muszę znaleźć Denon x1400h / Yamaha 483 + Quadrale 6650 / Taga 606 V3 w dobrej cenie i kino domowe na święta będzie
  4. To i ja się podłącze pod ten temat, gdyż szukam czegoś w podobnych pieniądzach i znalazłem to: Yamaha MusicCast RX-V481, Pure Acoustic NOVA 6 Pokój 21 m^2, ściany z 3 stron, a z czwartej filar na którym wisi telewizor. Nie wiem czy zdecydować się na tą Yamahę czy może Deonona do którego dał linka kolega wyżej tylko z innymi głośnikami z którymi wychodzi w zestawie, jak np. Eltaź Monaco 5.0 ? Coś podpowiecie ?
×
×
  • Utwórz nowe...