Skocz do zawartości

neeo

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O neeo

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. neeo

  Dobór wzmacniacza do Dali 850

  Ja próbowałem swoje Dali 850 z Harman HK680 i Denon PMA 1060, o których pisał "S4Home" i czegoś mi brakowało. Ostatecznie po odsłuchu kupiłem Rotel RA06.
 2. neeo

  Dobór wzmacniacza do Dali 850

  Dzięki za info. Właśnie znaleźć Luxman'a w dobrym stanie i mało wyeksploatowany egzemplarz nie jest łatwo. Znalazłem jeszcze dwie propozycje - Marantz PM-66 SE i Pioneer A-400 X. Co sądzisz o takiej konfiguracji?
 3. neeo

  Dobór wzmacniacza do Dali 850

  Cześć Piotr, Kolumny kupione i jeszcze nie grały z żadnym wzmacniaczem. Czytam od kliku dni forum i znalazłem dużo różnych konfiguracji kolumn Dali 850 z różnymi wzmacniaczami. Moją uwagę skupił LUXMAN L-410. Co sądzisz o takiej konfiguracji?
 4. neeo

  Dobór wzmacniacza do Dali 850

  Dzień Dobry, proszę o wsparcie przy zakupie używanego wzmacniacza do 1.000 zł do kolumn Dali 850 Rodzaj słuchanej muzyki: wszystkie gatunki oprócz wszelkich odmian metalu Wielkość pokoju: około 25m2 - docelowo przeznaczony tylko do słuchania muzyki - na podłodze wykładzina, jedno duże okno z żaluzjami bez zasłon i firan, kanapa po jednej stronie, po drugiej niski regał na sprzęt i płyty Odległość pomiędzy kolumnami: około 3m Odległość kolumn od ściany tylnej: 1m, bocznych: 0,5m, Odległość miejsca odsłuchowego od kolumn: około 3,5m, Odległość miejsca odsłuchowego od tylnej ściany: 0,5m,
×