Skocz do zawartości

matlej

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O matlej

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rzeszów / Jasło
 1. amplituner Yamaha plus głośniki

  zapytam jeszcze o mniejsze Heco Aleva 602..bo nie ukrywam, że wizualnie i przestrzennie bardziej by mi pasowały. czy one zgrają się Yamahą 803D?
 2. amplituner Yamaha plus głośniki

  ścian nie zamierzam przedstawiać. nie w tym cel, cel to relaks przy słuchaniu dobrej muzyki. Neutrino działają jak monitory studyjne, absorbują wyostrzają każdy detal i to raczej nie styl dla mnie. Kiedyś kilka lat pracowałem na monitorach studyjnych aktywnych...i to tak gra. Niemniej jednak większą membranę całkiem inaczej słychać na 803D. Nawet takie DIY na 20 cm głośniku pozwala to odczuć.
 3. amplituner Yamaha plus głośniki

  dziękuję za odpowiedź. Chętnie spróbuje. Jak heco ms900 spisuja się w cichym słuchaniu? dają rade czy trzeba je rozkręcić na wyższy poziom aby grały? jakby nie było mieszkanie w bloku ma pewne ograniczenia, więc wolę wiedzieć jakby nie to ze za kilka dni wybieram sie na urlop, to już bym zamawiał. odezwę się po powrocie
 4. amplituner Yamaha plus głośniki

  jak blisko ściany mogą stać takie Heco MS 900? czy 15 cm od tylnej ścianki i po 60 cm od bocznych ścian to nie za mało? Pytam, bo sam w 23metrowym salonie mam Yamahe 803D z STX Neutrino i rozważam wymianę na coś co mniej metalicznego, cieplej grającego, z niskim zejściem pod jazz, kontrabas i podobnej precyzji na basie do Neutrino ale z lepszym zejściem. obawiam sie tego bass reflexu z tyłu - wiec rozważam też nowy wypust STX Foton (ale tego jeszcze nikt nie słuchał)
×