Skocz do zawartości

Mariusz Adamek

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mariusz Adamek

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gliwice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć, U mnie sytuacje jest podobna. Źródło Marantz 6012 (Tidal), dalej Roksan Kanady K3 (jako końcówka mocy) i kolumny Focal Aria 948. Zastanawiam się własnie nad zakupem Pioniera n-50 lub Bluesond Node 2i bo nie do końca jestem zadowolony z tego jak to gra w stereo..
 2. ok , dzięki. Zgodnie z Waszymi sugestiami, obieram kierunek wydajniejszego aplitunera :-) Podoba mi się Nad - ma niezłe recenzje w sieci, ale widzę tylko 1-wyjscie hdmi, a potrzebuje 2 (projektor + TV) czy da się to ogarnąć ? Ewentualnie Onkyo TX-RZ1100, ale wizualnie nie bardzo mi pasuje, jak jest różnica miedzy nim a Denonem AVR-X4400H ? Jeszcze jedno pytanie, czy różnica pomiędzy obecnym AVR x2300w a propozycjami które przedstawiliście, będą w odsłuchu odczuwalne?
 3. A opcja nr2 tz. Denon avr x3300w i do tego końcówka mocy Roksan K3 lub Exposure 3010 S2 ? Mając na uwadze połączenie tego z zestawem kolumn Polk Audio o którym pisałem wyżej. Tak jak wspominałem, obecny x2300w w kinie domowym jest ok, wiec z modelem wyżej podejrzewam że będzie jeszcze lepiej, ale nie to chce poprawiać tylko stereo. Czy propozycja, którą podałem jest na poziomie proponowanych amplitunerów i co zagra lepiej w stereo ?
 4. Na wstępnie chciałbym się przywitać i prosić o pomoc/doradztwo w modernizacji obecnego zestawu kina domowego o stereo. Posiadam obecnie amplituner Denon AVR x2300w, który napędza zestaw Polk Audio Signature S60 + S35 + S15 + sub Dali concept, całość pracuje w salonie o powierzchni 40 m2 (prostokąt 5,5 x 7,5). W kinie, takie połączenie jest dla wystarczające, ale w stereo już czegoś brakuje :-( Zastanawiam się nad dwoma rozwiązanaimi: 1- Wyminą Denona na wyższy model np. AVR x4400H 2-Wymianą na niższy model np AVR X3300w ale z wyjsciem Pre OUT + końcówka mocy pod kolumny frontowe . Dziś słucham głównie Spotify bezpośrednio z amplitunera + Tidala z laptopa połączonego Przez Hdmi z Denonem. Nie potrzebuje wzmacniacza bo nie planuje podpinać dodatkowych urządzeń. Co do kwoty, którą mógłbym przeznaczyć na te cel to jeszcze się nie zastanawiałem, ale nie chciałbym przekroczyć 8 -9 tyś
×
×
 • Utwórz nowe...