Skocz do zawartości

Anuc

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Anuc

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Yamaha nie ma, Denon według opisu ma, czyli + dla Denona, a Pre-Out nie jest niezbędny. Co do skalowania/pełnej obsługi 4K, to w przypadku TV 4K to i tak zajmuje się tym TV? Odpalając Netflixa w TV w 4K będę go oglądał w 4K niezależnie od parametrów amplitunera? Dobrze rozumiem, że przy podłączeniu dekodera do amplitunera, który z kolei jest połączony z TV, skalowanie do 4K poprawia jakość sygnału HD wychodzącego z dekodera i TV wyświetla lepszy obraz?
 2. Zawężając wybór: jak się ma Yamaha RX-V683 do Denona AVR-X2400H?
 3. Przynajmniej sprawa z odtwarzaczem sieciowym wyjaśniona Niestety ale budżet mam ograniczony, bo poza amplitunerem muszę zmienić też TV na coś obsługującego 4K. Czyli pewnie wybór padnie na goły RX-V683 + być może jakiś subwoofer do tego żeby zamknąć system 5.1 ale to pieśń przyszłości Dzięki za pomoc!
 4. Cześć! noszę się z zamiarem wymiany starej Yamahy RX-V440 na coś nowszego i waham się nad 3 dwiema koncepcjami: 1. Amplituner RX-V483 2. Amplituner RX-V683 3. Amplituner RX-V483/RX-V683 + odtwarzacz sieciowy NP-S303 Do starej Yamahy mam podpięte 5 x B&W 602s3 (bez suba) i o ile brzmieniowo mi wszystko pasuje, to ograniczenia sprzętowe Yamahy (brak HDMI, brak możliwości podpięcia pod sieć) zaczynają być problemem. Co do 3 koncepcji, to zastanawiam się na ile dobry dźwięk przy odtwarzaniu z sieci generują amplitunery same w sobie, a na ile lepszy/gorszy/inny byłby dźwięk, gdyby w połączeniu z którymś z amplitunerów zastosować dodatkowo odtwarzacz sieciowy. Dzięki z góry za sugestie! Bart
×