Skocz do zawartości

Jacek82

Uczestnik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Jacek82

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Ostrołęka

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przeglądałem ten nowszy model RXV6 jest ok 600 - 700zł droższy ale jest również nowszy technologicznie (i ładniejszy). Proszę przybliżyć, czy są jakieś znaczące różnice między nowym a starszym modelem? Różnice na tyle istotne, że warto do niego dopłacić (nie wliczając lepszego designu)??
 2. Już budżet dawno został przekroczony niestety.. Czyli zostać najlepiej przy tej Yamaszce 685? Ona ma też przewagę, że fajnie z nią można sparować Musiccast-y 20 jako surround-y.
 3. Tak też zrobię, Dzięki za cenne porady. Jutro składam zamówienie na Kef-y oraz Focale w celu odsłuchu jednych i drugich. Do tego Rel T9i no i ta yamaha 685.. Chyba, że mógłbyś polecić jakiś amplituner, który byłby takim złotym środkiem pomiędzy kinem i muzyką, który by potrafił wyciągnąć trochę więcej z tych głośników? Czy tu raczej pozostaje jedynie w przyszłości zakup dodatkowo dobrego wzmacniacza? pozdrawiam
 4. Cześć, Muzyka której słuchamy najczęściej w domu, to przede wszystkim rock. Zarówno mocne jak i te łagodniejsze brzmienie gitarowe. Właśnie rozważam zakup tych Musiccast-ów 20. Zastanawiam się jedynie, czy głośnik centralny tu będzie miał zastosowanie? Do tego zestawu już wybrałem również sub - będzie to Rel T9i. I właśnie trochę bałem się tych Focali, czy nie będzie zbyt dużo tej góry.. czy sub w jakiś sposób mi to wyrówna? pozdrawiam
 5. Panowie dostałem 3 niezwykle ciekawe propozycje od kolegów z branży kolumn podstawkowych: - FOCAL Aria 906 (kolor Walnut albo Orzech) - KEF R3 (Orzech) - Sonus Faber Sonetto II Jak ktoś miał z którymś rodzajem styczność, proszę o opinię. Z magnatów prawdopodobnie zrezygnujemy (niestety). pozdrawiam
 6. Panowie, a czy ktoś miał styczność z głośnikami stereo bezprzewodowymi? Pytam, ponieważ myślę czy takowych głośników po bokach kanapy sobie nie dostawić, a nie mam w tamtym miejscu możliwości ukrycia kabli. Czy to w ogóle ma jakiś najmniejszy sens?
 7. Witam, powiem tak - kino z bardziej nastawieniem na jakość muzyki. Zdecydowanie wolałbym pozostać przy tym magnacie ze względu na odpowiadający mi design. W pierwotnym zamyśle miały być monitory quantum 753, tylko koledzy z forum trochę mnie odwiedli od nich ze względu na niższą moc. Chciałbym mieć jakieś porównanie 753 do 1003s.. Czy różnica będzie aż tak duża żeby do większych dopłacać? Zdecydowanie zostajemy przy dwuch monitorach do tego central i mocny sub z nastawieniem muzycznym
 8. Dziękuję RLC, czekam na propozycję i realizujemy . Już się nie mogę doczekać, bo jakość głośników w TV sprawia, że nic się nie chce oglądać. pozdrawiam
 9. Witam, bardzo proszę Kolegów z branży o kontakt w sprawie doboru, ewentualnie wypożyczenia na próbę jakiegoś zestawu o których mowa w postach powyżej.
 10. Dziękuję za cenną uwagę, jednak nawet jakby monitory miały stanąć na rtv-ce to ona ma 52cm głębokości, więc te kilkanaście cm od ściany na pewno będą odsunięte. Zastanawiam się jednak nad głośnikiem centralnym, on jeśli będzie musiał stanąć na półce pod tv to nie ma możliwości odsunięcia od ściany..
 11. Fajne - fajne, wyglądają elegancko i na pewno nie będzie to tak toporne rozwiązanie jak przy typowych podłogówkach. Czy ta chora jakościowo nie odstaje od np. magnat Quantum 1003?
 12. Żona tego nie dopuszcza - niestety . Twierdzi, że salon będzie skopany tego typu głośnikami. A może ten prawy monitor umieścić na podstawce i postawić tak jak zaznaczona podłogówka na zdjęciu. Drugi pozostawić na szafce po lewej stronie.. Coś to da?
 13. od kanapy do TV 4,20 Czy taki rozstaw podłogówek jak w załączonym obrazku da znacząco lepszy efekt od ustawienia monitorów po skrajnych bokach szafki rtv? Inaczej się tu nie da tego usytuować.
 14. Miałem soundbara pożyczonego od sąsiada, który strasznie się tym wynalazkiem podniecał i powiem krótko - masakra. No nie chce mi się wierzyć, że solidnej klasy monitory + centralny nie zagrają lepiej od tej plastikowej listwy.. hmm?
 15. Pisałem już, że kolumn podłogowych nie chcę z powodu braku miejsca dla nich. W grę wchodzą jedynie mocne monitory + central + sub (i tu również o przyzwoitych, nie za dużych rozmiarach) max 40/40cm Niestety obie na rtv-ce po obu brzegach 250cm od siebie oddalone
×
×
 • Utwórz nowe...