Skocz do zawartości

Oskar Grzyb

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Oskar Grzyb

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 1. Yamaha R-N803d + JAMO 707

  Dzięki! A czy ktoś modyfikował JAMO 707?
 2. Yamaha R-N803d + JAMO 707

  Dzięki tak podejrzewałem... Czy 2x2,5mm wystarczy?
 3. Yamaha R-N803d + JAMO 707

  "Jesteś przekonany do tego, żeby zastosować podwójne okablowanie?" Nie ... ale skoro producent daje taką możliwość to chyba jest jakiś cel... Nie jestem zbyt wymagający ale może będzie jakaś różnica... Raczej zakładałem zwykle kable 2x4mm z dobrej miedzi KOLTZ albo PROCAP BTW czy ktoś słyszał o jakiejś modyfikacji tej kolumny - JAMO 707 odnoszę wrażenie że jest mało basu... Kolumny są kupione używane...
 4. Kable do tannoy dc6t i rega brio-r

  Dywan może pomóc...
 5. Yamaha R-N803d + JAMO 707

  Dzięki za odpowiedź. A Które do którego... Hi Do A.... a Low do B robi to jakąś różnice? I czy kable wystarczą 2,5 czy potrzebne 4mm?
 6. Yamaha R-N803d + JAMO 707

  Witam, mam lamerski problem proszę o pomoc w połączeniu tego zestawu... Bo nie chce popalić końcówek... Głośniki są oznaczone jako 4ohm Mam wątpliwości co do podłączenia Bi-wire czy co wyjścia B mogę w ogóle podłączyć głośniki skoro są 4ohm (tabliczka znamionowa), a wzmacniacz (wyjście B) ma oznaczenie min 8ohm? Przecież po pale końcówki? Yamaha w instrukcji pokazuje że należy podłączyć jeden zestaw kabli do wyjścia A a drugi do wyjścia B. Można w Advanced Menu przełączyć między 4 a 8Ohm ale chyba dotyczy to tylko wyjścia A.... bo B jest 8 lub 16 A mam jeszcze standardowe pytanie jaki przekrój kabli? (Zdjęcie głośnika nie jest moje) Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!
×