Skocz do zawartości

L P

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O L P

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polanka Hallera

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kolumny mam już w domu, jestem po 4 godzinnym odsłuchu. Decyzji nie żałuję, głośniki grają rewelacyjne. Jak już pisałem bas jest soczysty i potrafi zejść naprawdę nisko, przy czym nie dominuje nad pozostałymi brzmieniami. Mają bardzo dobrze "wyważony" balans. Tak więc śmiało mogę polecić.
 2. Jestem po odsłuchu Heco aurora 700 i Pylon sapphire 31. Decyzja nie była łatwa, kolumny grają podobnie, ale jednak wybór padł na Pylona. Według mnie Pylon lepiej radzi sobie z niskimi dźwiękami, bas jest soczysty i naturalny, a środek i góra w obydwu kolumnach wypadają bardzo podobnie, nie usłyszałem tam żadnej różnicy. Podsumowując Dziękuję wam za pomoc przy wyborze, pozdrawiam.
 3. W takim razie wybiorę się na odsłuch Heco Aurora 700 i porównam je z pylon Sapphire 31. Jak wrócę napisze jakie wrażenia. Dzięki za pomoc. PS. Czy Yamaha r n602 poradzi sobie z Heco Aurora 700?
 4. Niestety nie wyrobię się z kasą na powyższe kolumny. Co myślicie o Pylon Sapphire 31?
 5. Hej, zacznę od tego, że jestem nowym użytkownikiem i nie bardzo znam się na kolumnach. Przeczytałem mnóstwo wątków związanych z kolumnami i na podstawie informacji zebranych na formach wybrałem się na odsłuch do salonu. Do odsłuchu wybrałem kolumny (kolumny były odsłuchiwane ze wzmacniaczem, który posiadam): - STX electrino 250 - Tonsil maestro S - Pylon Sapphire 30 Wnioski: Żadna z powyższych kolumn mnie nie zachwyciła, ani nie zrobiła na mnie wrażenia. Grały poprawnie, co zwróciło moją uwagę to to, że wszystkie z nich brzmiały bardzo płasko. Bass w STX i Tonsil był badzo słaby, w kontekście bass'u Pylon wypadł najlepiej. Jeżeli miałbym wybrać faworyta odsłuchu, to wyboru padłby na Pylon Sapphire 30, natomiast nie spodobały mi się na tyle żeby mógł z czystym sercem podjąć decyzję o zakupie. Teraz jest pytanie, czy w moim budżecie jest szansa żeby kupić lepszego, czy w tych pieniądzach nie mam co na to liczyć. Sprzedawca powiedział, że w moim budżecie nie znajdę nic lepszego niż Pylon Sapphire 30, czy faktycznie tak jest? Muzyka jakiej słucham to głównie trip hop, down tempo, avant pop (Fismoll), czy muzyka instrumentalna jednal zależy mi też na ładnym, wyraźnym wokalu. Pomieszczenie, w którym znajdować się będą kolumny ma pow 20m2. Od miejsca, w którym staną kolumny do przeciwległej ściany jest 3m. Jeżeli potrzebujecie dodatkowych danych proszę o informację. Będę wdzięczny za polecenie kolumn do 3000zł. Warunek konieczny jest taki, że muszą być nowe, budżet mogę nieco naciągnąć. Z góry dzięki za pomoc, do usłyszenia!
×
×
 • Utwórz nowe...