Skocz do zawartości

mrB

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

O mrB

 • Urodziny kwietnia 11

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  wieś pod Warszawą

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taki kabel u mnie (kiedyś, w Namie) tak utwardził bas i zmasakrował średnicę, że się słuchać nie dało; Z kolei w Atollu ST200 (ale tylko z wtykami "38") okazał się bardzo dobry ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń.
 2. Z in200 jest podobnie; gra o wile fajniej jako końcówka mocy
 3. no, tak jest u dużej części sprzętu Bo taki jest - spróbuj na najzwyklejszym kablu komputerowym; nie musisz biegać na strych. Jak wyżej - nie musi być "porządny" , wystarczy sprawny.
 4. A próbowałeś mieć wszystko odłączone (łącznie z wyjętym zasilaczem impulsowym Advance Acoustic), wszystkie zasilacze z gniazd itp? I bez tych zaślepek ? Ponadto - nie masz "w pętli" urządzeń podpiętego dekodera satelitarnego?
 5. AM100 to minimum 50h grania, żeby osiśgnąć 80-90% ostatecznego dźwięku AM200 minimum 60-80h, żeby osiągnąć ten pułap (90%). Ponadto wiele etapów przebiega "skokowo"
 6. Kiedyś zrobiłem test AM100 Signature plus quasi lampowy Pro-Ject StreamBox RS. To była olbrzymia synergia. Takie samo połączenie , ale z AM200 Signature, nie dawało już takiej frajdy... Kiedyś polecałeś bardzo Roksana K3... Jakie on ma brzmienie w stosunku do Atolla IN100 i Naima XS2? Cieplejsze?
 7. Podłączenie do samej końcówki zwiększa w sposób zauważalny (słyszalny ) zarówno rozdzielczość jak i dynamikę grania w porównaniu do tego, co mamy w wejściu liniowym IN200
 8. połączenie bezpośrednio do końcówki mocy daje większą rozdzielczość Niektórzy używają błędnego , wg mnie, określenia "lepsza rozdzielczość", bo zależy kto co lubi Myślę, że różnice między amplitunerem, a Bluesound'em dostrzeżesz (choć IN200 raczej wszystko "wyrównuje")
 9. Możesz (kiedy kupisz źródło lub chociaż pożyczysz na próbę) porównać różnicę między podłączeniem w wejście liniowe vs. bezpośrednio na końcówkę (w Atollu to "bypass")
 10. Jako że to mój pierwszy post, choć czytam sporo, przywitam się ładnie. Dla mnie atollowski soft dla st200 był dość stabilny - jedyne co doskwierało to konieczność odtwarzania Tidala przez inną aplikację. Z NAS'a grał bardzo dobrze. Z pendrive'a rewelacyjnie. Wersja signature ma nowy, poprawiony soft Wg mnie najlepszą kombinacją był zestaw ST200+AM200
×
×
 • Utwórz nowe...