Skocz do zawartości

Damian.zg89

Uczestnik
 • Zawartość

  69
 • Dołączył

O Damian.zg89

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 • Urodziny 10.10.1989

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  ZG

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. FX-Audio PW-6 ja brałem z aliexpres za 250,- standardowa przesyłka. 2 tygodnie dostawa.
 2. https://forum.audio.com.pl/topic/70900-przełącznik-wzmacniaczy-fx-audio-pw-6/?do=findComment&comment=307812 Polecam.
 3. Z opisu wynika że można uszkodzić subwoofer wzmacniaczem klasy D Ja mam A/B więc... Nie wykonalne. Dodajmy do tego fakt że wnioskując z cyt. "In practical terms, if your REL were mistakenly connected to a Class D amp or receiver the input of the REL would eventually be burned out because it would be pulling 15 volts through a circuit designed to see zero voltage" mój przypadek pokazuje że wyjście NS działa. Z resztą kij w to. Jak pisałem poddaje się i zostaję z RCA. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 4. Pożyczyłem RCA lepszej jakości niż mój stary z szafy i pod tym nowym gra znacznie lepiej i najważniejsze że nie ma buczenia a sub grzecznie idzie spać gdy gaszę wzmak. Daj namiar gdzie to znalazłeś bo u mnie w manualu takowej informacji nie ma.
 5. Tak mam i ja. "Czarny z żółtym na prawym kanale" tu miałem i na prawym i na lewym z takim samym skutkiem. Buczy jak tylko wyłączam wzmak.
 6. Tak. Buczy. Czarny lewy minus albo bez i tak buczy.
 7. Tak 2 na raz RCA pod lfe i SPEAKON ale i tak buczał. Jeżeli chodzi o RCA to Subwoofer nie za bardzo trafia z basem do moich focali dla tego tak zależy mi na podłączeniu przez speakon. Na prawdę próbowałem RCA kręciłem i tak i siak pokrętłami próbując to zgrać ale to nie to. Na warsztat weźmy wzmak. Co powoduję że włączony masuje a uśpiony już nie?
 8. No i REWELACJA !!! 🙃 Wiem na czym stoję. Sub sprawny a wzmacniacz coś nie kompatybilny.
 9. Nie jest w stanie się usypać. Buczy i buczy aż głowa boli.
 10. Zawsze sprawdzałem sub zawsze wybudzony więc to nie to. Dla tego czekam aż kolega z T7i to sprawdzi bo jeżeli nawet na wypiętym ze wzmaka a jedynie podłączonym do suba kablu buczy również u niego to OK tak ma być a co jeżeli NIE. Może samo wejście na ten wtyk w moim modelu jest uszkodzony i wczepiając końcówkę powoduję zwarcie. Nówka jak pisałem pierwsze wyciągnięcie z kartonu ale czy to nówka po zwrocie??? Tego nie wiem pierwsze podłączenia / wczepiania kabli na kompletnie pozbawionych prądu sprzętach.
 11. Wyspany wracam. Zrobię takie małe podsumowanie. Subwoofer prawidłowo podłączony ze wzmacniaczem buczy gdy wyłączam tz. przechodzę w standby wzmacniacza. Buczenie to jest bardzo mocne membrana drga w całym pokoju idzie mocny bass tak jakbym pościł bass test🙃 Zwiększając głośność suba zwiększam to buczenie i odwrotnie. Subwoofer prawidłowo podłączony kompletnie nie buczy gdy gdy tylko włączam wzmacniacz czyli wybudzam go ze standby nawet nie włączając żadnego utworu. Subwoofer buczy włączony gdy tylko wepnę do niego kabel Neutrik nie wpięty do wzmacniacza / kabel z zestawu rozciągnięty po pokoju nie zwinięty. Subwoofer nie buczy pod rca czy to wpiętym tylko do suba czy to wpiętym do suba i wzmaka wyłączonego / włączonego. Tu jest OK. Co powoduje że tym kablem nie ma buczenia gdy włączam wzmaka??? Uszkodzony buczałby czy tak czy siak.
 12. Nie 3 jest zdjęcie przecie. Lecz po tym jak zorientowałem się że wyłączając wzmak sub buczy zacząłem zmieniać, to znaczy próbować na 2 kable bez masy, bo widziałem te filmy i próbowałem tak. Na tą chwilę mam ochotę suba odesłać do sklepu i powiem że żałuję zakupu. Idę spać na dziś dość aż głowa boli przez to.
 13. Zgadza się i tak też robiłem. Dodatkowo odłączałem listwę zasilającą pstrykiem. Sub buczał od samiuśkiego początku. Gdyby nie buczał nie byłoby tematu. Podłączałem z 5 razy tak jak w książce piszą i za każdym razem po wyłączeniu wzmacniacza sub buczy. Podkreślam od samego początku buczy!
 14. 24 godziny cichego słuchania później ile fabryka da jak ktoś chce. Tak wyczytałem w tym relu. Ja go raczej podkręcać nie będę 5/10 % dla moich potrzeb jest OK. Teraz z powrotem wpiąłem do wzmaka metodą producenta i szukałem masy z resztą tak jest w manualu lecz gdzie bym nie łączył buczenie słabnie tylko trochę. Tylko włączenie wzmaka je ucisza całkowicie.
×
×
 • Utwórz nowe...