Skocz do zawartości

CoconutJellyMan

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O CoconutJellyMan

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Chciałem podziękować za pomoc w wyborze sprzętu. Skompletowałem następujący zestaw: Marantz 6004 Tannoy F4 Fiio D03 Melodika MD2R Cordial CLS 225 Optyczny PROLINK Całość zamknąłem w kwocie 1500zł. Zostało mi dopracowanie akustyki. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z wydobywającego się dźwięku (audiofil zemnie jak z koziej...). Teraz już wiem, iż następnym zakupem będzie odtwarzacz sieciowy. Znajdę coś w niewielkich pieniądzach do w/w zestawu ?
 2. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Mam jeszcze jakies 300zł na kable i DAC. Jeżeli w przetwornik będzie trzeba więcej zainwestować to poleci na razie tak jak pisałem na RCA i poczekam na przypływ wolnych złotówek.
 3. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Po odsluchach padł wybór na Marantza 6004. Może mam jakiś słuch spaczony, ale tak wyszło. Cały sprzęt udało się dostać w bardzo atrakcyjnej cenie (tj. Marantz pm6004 i Tannoy f4). Zostaje DAC i kable. RCA mam jakiś póki co 'no name', ale nie wiem jakim podłączyć kolumny ze wzmakiem.
 4. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Wezmę go również pod uwagę. Najpierw polowanie na używki w moim rejonie (śląsk) w dobrej cenie Z DAC'iem wstrzymać się do zakupu wzmaka czy na ślepo kupować Fiio D3 ?
 5. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Panowie, więc sytuacja wygląda następijąco: Denon 720ae - nówka Pioneer A-30 - nówka Marantz PM 80 - używany Jakieś poprawki co do listy ? Chcę przesłuchać 3 różne wzmacniacze i wybrać ten który zagra dobrze z Tannoy f4 (wg. moich upodobań brzmienia), więc proszę o ew. peopozycje i działam. Nie chce tracić czasu na odsłuch wzmaka który kompletnie nie będzie pasował do kolumn.
 6. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  No to doszło do sytuacji gdzie w moje ręce wpadły niespodziewanie tannoy'e fusion 4. Mam jeszcze 1000-1200zł na wzmacniacz + DAC. @mordor12 Słucham reggae, dnb, trip hop, ambient, chillout, acid jazz, nu jazz.
 7. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  W takim razie biorąc pod uwagę nowego denona 720ae zostaje budżet 700zł. Ciężko znaleźć tannoye mercury 4/fusion 4 w tej cenie na śląsku żeby móc posłuchać jak grają. Czy kolumny Magnat supreme 802 choć odrobine dorównuje tannoy'om ? Wpadło jeszcze w moje oczy ciekawe ogłoszenie, mianowicie: https://m.olx.pl/oferta/denon-720ae-heco-victa-301-CID99-IDuzsFH.html Jeszcze kwestia połączenia tego wszystkiego z tv. Słucham z YT oraz Spotify, rozumiem że będe musiał dokupić jeszcze DAC'a ?
 8. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Denon za 800zł. Widzę nówki sztuki w cenie ok. 1000zł ale wolałbym przeznaczyć 100-200 na kable ew. dorzucić do kolumn. Chyba, że jest jakaś godna alternatywa dla 720ae ?
 9. CoconutJellyMan

  Poszukiwania sprzętu do nowego mieszkania

  Dzień dobry, Poszukuję sprzętu audio, a dokładniej jakiegoś zestawu stereo do posłuchania muzyki (70%) i czasem jakiś film (30%). Muzyka to głównie reggae, dnb, trip hop, ambient, chillout, acid jazz, nu jazz. Nie potrzebuję nowego sprzętu. Nastawiam się tylko i wyłącznie na używany. Czytałem z tego forum wiele tematów lecz ciągle jestem niezdecydowany. Czego oczekuję ? Zapewne każda podana przez Was propozycja będzie lepsza niż oemowe telewizorowe pierdziawki którymi katuje codziennie swoje uszy Tak więc oczekuję czystego brzmienia bez przesadnego basu przestawiającego meble sąsiadowi z dołu. Dołączam układ salonu. W moje oczy wpadł DENON PMA-720AE + do tego no właśnie problem. Preferowałbym raczej głośniki podłogowe. Czy np. Jamo s606 to dobry przyjaciel Denona ? Podstawkowe głośniki również wchodzą w grę. Koszty w jakich chciałbym się zamknąć to około 1500-1700zł (tak, wiem może jeszcze frytki do tego) Liczę na waszą profesjonalną pomoc w zakresie sprzętu dla kompletnego laika. Pozdrawiam
×