Skocz do zawartości

dsz25

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wola Rafałowska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A tak jeszcze odnośnie podłączania kabla do kolumny przygotowanej do połączenia bi-wire. Czy jeśli podłączam jeden kabel to ma znaczenie czy do górnej czy dolnej pary przyłączy?
 2. Ok, dzięki wszystkim za pomoc, to już wiem wszystko.
 3. A jeszcze odnośnie podłączenia, czy warto zakładać wtyki bananowe, czy normalnie przykręcić kabel?
 4. A tak jeszcze pytanie mi się jedno nasunęlo odnośnie doboru kabli, a nie chcę robić kolejnego tematu. Jakiej grubości kable głośnikowe były by potrzebne do tego zestawu - Taga TAV-606V.3 (uwzględniając połaczenie bi-wire, chciałbym się ograniczyć do jednej grubości)? I jeszcze jedno, bo kolumny przednie mają tam 2 pary przyłączy, i czy jest sens bawić się w bi-wire czy po prostu podpiąć jedną parę i zostawić zworkę?
 5. Jeszcze jedno pytanie mam odnosnie oferty jednej. Jeśli mógłby mi ktoś podpowiedzieć: http://rad-sat.com.pl/shop/zestawy-kina-domowego/69020-zestaw-kina-domowego-yamaha-rx-v483-taga-harmony-tav-606v3-system-50-3-lata-gwarancji-audioklan.html Czy w tym przypadku amplituner nie jest źle dobrany do kolumn? Chodzi mi o moc na kanał: 115w i moc poszczególnych głośników przednie - max 120W i surroundy i centralny - max 100W? Czy w takim zestawie nie "rozedrze" tych głośników? W sensie czy rx-v483 nie uszkodzi głośników?
 6. Ok, dzięki za pomoc, bo zestaw który znalazłem z Nova 6 kosztuje tyle ile zestaw z Taga. Czyli zestaw tego typu już jest przyzwoity? Yamaha RX-V383 + Zestaw 5.0 Taga TAV-606V.3 A tak jeszcze ciągnąc temat. To porównujące Quadrala 6650 z Tagą 606 to jakie mogą być praktyczne różnice w odbiorze?
 7. Czyli zestaw tego typu już jest przyzwoity? Yamaha RX-V383 + Zestaw 5.0 Taga TAV-606V.3
 8. Witam od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu kina domowego i trochę próbowałem "zgłębić rynek" chociaż w większości dane dotyczące sprzętu audio niewiele mi mówią. W oko wpadły mi dwie konfiguracje i teraz prosiłbym osoby znające się na rzeczy o wyrażenie swojej opinii na ten temat i odpowiedź. Mile widziane też własne sugestie. Wstępne założenie to kino domowe w budżecie ok. 1600-2500zł. W sumie bez szaleństw, ot tak do użytku domowego. Jeśli chodzi o Aplituner to raczej zdecdowany jestem na Yamahę RX-V383 (wcześniej myślałem o HTR-2071). I teraz pytanie, jakie ten amplituner ma możliwości pod kątem doboru zestawu kolumn? I odnośnie kolumn to brałem pod uwagę 2 zestawy 5.0: 1. Pure Acoustics Nova 6 2. Prism Audio Onyx 200 I teraz prosiłbym o opinię na ich temat, bo tutaj to nie mam nic mądrego do powiedzenia. Zestawy z ampitunerem w cenach: 1) 2600zł 2) 2100zł I mam pytanie, czy warto za takie kwoty i coś odnośnie możliwości zestawu kolumn, brzmienia, mocy, czy najważniejszych parametrów. Z góry dzięki za pomoc. Czy ewentualnie pójść w zestaw za ok. 1600zł w stylu yamaha HTR-2071 + PRISM TORNADO
×
×
 • Utwórz nowe...