Skocz do zawartości

Danon

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Danon

 • Ranga
  Debiutant
 1. Danon

  Kolumny za ok. 2000 zł

  W ciągu kilku dni będę miał możliwość odsłuchu JBL ES90 na swoim wzmacniaczu, co moglibyście o tym powiedzieć?
 2. Danon

  Kolumny za ok. 2000 zł

  Ogólnie zastanawiałem się również nad Heco Metas 500 oraz Magnat Quantum 605. Wg ch-ki to podłogowce które schodzą naprawdę nisko co jest dla mnie ważne. Patrzyłem również na Cerwin Vegi Ve-12f, ale niezbyt znam te kolumny. Co moglibyście powiedzieć na temat ww głośników? Nie zależy mi na ładnej nazwie uznanej przez audiofilów, a na dźwięku najbliższego do moich oczekiwań, które podałem w pierwszym poście.
 3. Danon

  Kolumny za ok. 2000 zł

  Wielkości pokoju nie podałem ponieważ jej nie znam i w najbliższym czasie nie będę miał możliwości jej zmierzyć. Jeżeli to wam pomoże to ok 15mkw(+/-3mkw) Proszę o usunięcie dwóch pozostałych postów u góry bo to niechcący:P
 4. Danon

  Kolumny za ok. 2000 zł

  Kolumny maja być nowe. Jeżeli warto bedzie dodać np 200 pln do tych 2000 to nie widzę problemu, tak samo w dół - jeżeli nie będzie sensu płacić 2k pln to można troszkę odjąć.
 5. Danon

  Kolumny za ok. 2000 zł

  Witam, zamierzam kupić kolumny głośnikowe za około 2000 pln. Muzyka jakiej słucham to głównie Rap i Reagge. Zależy mi więc na szybkim, nisko schodzącym basie i wyraźniej średnicy. Jeżeli chodzi o tony wysokie to wystarczy by nie były zbytnio natarczywe, głośne. Całość będzie współpracować ze wzmacniaczem NADa C370. Proszę o wasze opinie, z uwzględnieniem ceny i brzmienia jakiego oczekuję.
×