Skocz do zawartości

Hide

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Hide

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Grudziądz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zbicie około 500zł? Aż takim optymistą to nie jestem. Nigdzie nie widziałem zdjęć tyłu obudowy Diva 252. Możliwe, że podołają z basem w moich warunkach. W opisie kolumn jest napisane, że posiadają zatyczki do bas-reflexów. Nie mam pojęcia jak to będzie grało z tymi zatyczkami i bez.
 2. Dziękuję za szybką odpowiedź. Z tych dwóch wymienionych kolumn, skłoniłbym się ku Indiana Line Diva 252. Tylko niepokoi mnie tylny BR. Czy jest może jakaś alternatywa dla Diva 252 ale z przednim wylotem? Tylko max 2500zł za parę.
 3. Witam! Jestem nowy na forum i chciałbym sięgnąć porad osób obeznanych w temacie. Po pochlebnych opiniach nabyłem jakiś miesiąc temu, amplituner stereo Yamaha R-N602. Na tą chwilę mam podłączone aktywne monitory Alesis Elevate 5 za pomocą RCA do wyjścia liniowego. Wiem że to półśrodek, i dlatego myślę nad kolumnami podstawkowymi, które ładnie zagrają z R-N602. Myślę nad polecanymi Kef Q350 oraz Dali Zensor 3. Pieniądze jakie jestem w stanie przeznaczyć to max 2500zł za parę. Największym problemem będzie dobrać kolumienki pod pokój, w którym będą stały. Bo to mały "tramwaj" 12,5m2 (4,8m x 2,6m). Podłogówek nie dam rady wcisnąć między meble przy dłuższej ścianie, dlatego w grę wchodzą chyba jedynie podstawkowe. Na początek mam zamiar ustawić je na komodach za Alesisy. Kolejnym krokiem będzie podwieszenie ich na ścianie pod odpowiednim kątem. Dla lepszego zobrazowania sytuacji zamieszczam zdjęcie. Co do upodobań muzycznych to słucham praktycznie wszystko: Głównie starsze składanki 80's, 90's, Soundtracki z gier i filmów, (Pop, Rock, Hip-Hop, Instrumental, Disco...) Typowe łubudu club techno omijam szerokim łukiem. Dużo czasu spędzam również przed TV (Konsole do gier, Netflix itp.) to też jest dla mnie ważny aspekt. Nie zależy na wielkiej mocy, bo mieszkam w bloku. Priorytetem jest by dźwięk ładnie się rozprowadzał po pokoju. Co do niskich tonów, to te które mam w Alesis Elevate 5 w zupełności mi wystarczają.
×
×
 • Utwórz nowe...