Skocz do zawartości

budi22

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O budi22

 • Ranga
  Debiutant
 1. budi22

  amp + kolumny 1000 zł

  witam ponownie. byłem już zdecydowany na kupno tych sinn'ów i znowu zacząłem lekture for. (chyba źle zrobiłem ) znalazłem dobre opinie o: alesis m1 active mk2 alesis m1 aktive 500 krk rp 5 g2 i teraz mam już totalny mętlik w głowie. niestety nie mam możliwości odsłuchu żadnej z tych kolumn, więc muszę się zdawać na Wasze opinie.
 2. budi22

  amp + kolumny 1000 zł

  faktycznie okazja. dogadałem się ze sprzedawcą, aby wystawił je jeszcze raz, nie chce podejmować decyzji pod wpływem chwili. może jeszcze jakaś ciekawa okazja się znajdzie. btw. mam jeszcze jedno pytanie. jak podłączyć aktywne kolumny do karty ?
 3. budi22

  amp + kolumny 1000 zł

  diy raczej odpada. ale w przyszłości czegoś bym poszukał, póki co biurko musi wystarczyć. a jak to jest z tymi bx5 od m-audio ? słyszałem bardzo skrajne opinie na ich temat. ponoć są ubogie w bas.
 4. budi22

  amp + kolumny 1000 zł

  szczerze mówiąc nie myślałem o monitorach aktywnych, ale wydaje się to ciekawa alternatywa. M-AUDIO STUDIOPHILE BX5a mnie zaciekawiły, można je dorwać za niecałe 1000 zł. zastanawiam się tylko, czy dobrze uciagną dolne partie ? niestety die boxy już powyżej 1200. i jeszce pytanie, czy do takich monitorków nie potrzeba podstawek ?
 5. budi22

  amp + kolumny 1000 zł

  witam wszystkich temat jeden z wielu, mianowicie przystawiam się do kupna małego zestawiku stereo. budżet 1000 zł, słucham głównie elektroniki, źródłem będzie audiotrak prodigy 7.1 hifi. znajdzie się coś, co można by postawić na biurku ? jest w ogóle sens ? myślę, że mogę mieć problem z rozmieszczeniem podłogowców (specyficzny pokój). około 15m^2. z góry dziękuję za pomoc.
×