Skocz do zawartości

johnflower

Uczestnik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dębica

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W lewej szwankuje bas zamiast niego czasem słychać pykanie i jest to nie znośne,ogólnie ta lewa jakby zaczęła siadać, poduszki do wymiany i gąbka na pakołnku też to wymiany bo obłazi i się sypie
 2. Te które mam mają już 12 lat sennheiser 280 pro i już się kończą dlatego rozglądam się za nowymi
 3. Dzięki Panowie za odpowiedzi, a co doradzicie jak zwiększymy budżet do 1000zł
 4. jakie słuchawki bezprzewodowe do Yamaha rn803d. Budżet tak ok. 600zł, muzyka różna i różniasta. Słuchawki będą używane głównie w domu, sporadycznie na polu (albo na dworze jak kto woli). na razie rozważam ATH-SR5BT oraz Sennheiser HD4,50bt. Które lepiej zagrają, ewentualnie co jeszcze w tym budżecie. Słuchawki najlepiej wokół uszne
 5. Pytałem w serwisie, potwierdzili usterkę. Wszystkie parametry serwisowe maja prawidłowe wskaźniki i nie wiedzą co jest przyczyną usterki. Wysłali zapytanie do producenta i czekają na odpowiedź.
 6. Sprzęt wysłany do serwisu wczoraj, zobaczymy ile potrwa naprawa
 7. Wszystko na zero z wyjątkiem pokrętła od basu i wtedy gra, basowe jak jest w takiej pozycji to YPAO zaskakuje, minimalnie w prawo jak na zdjęciu. P. S. jednak ten problem się zdarza w tym modelu http://www.hifi-forum.de/viewthread-108-18524.html
 8. tak, mam. Zawsze je trzymam w okresie gwarancyjnym. Spróbuję jeszcze raz to zrobić a jak nie to wyśle. Coś jest ewidentnie nie tak z tym układem, przy niektórych próbach wyskakiwał jeszcze drugi błąd chyba e4. spróbuje jeszcze dzisiaj zrobi c kalibrację jak się nie uda to wyślę do serwisu. Co do serwisu to trochę to nie profesjonalne, że odsyłano mnie do sklepu żebym porównał sobie z innymi egzemplarzami. W instrukcji jest opisane w pozycji 0 i tak nie dział, przy lekkich odchyleniach się udaje to coś jest chyba ewidentnie nie tak i co mi może pomóc sprzedawca w tej sytuacji. Obawiam się że nic, ewentualnie sprawdzić czy rozumie co to znaczy w pozycji 0. Do tego jeszcze próba przekonania mnie, że tak naprawdę ten system jest mi do niczego potrzeby i sam sobie to lepiej ustawie :-)
 9. dzwoniłem do nich, ale jak to w serwisie odesłali mnie do sprzedawcy :-). Pobawię się jeszcze tą funkcją i poczekam do aktualizacji oprogramowania przez Yamahę - może tu jest jakiś feler. Nie jest to jakaś rzecz bez której nie da się słuchać.
 10. nie, już to przerabiałem. powracałem też do ustawień fabrycznych i też nic nie dało.
 11. Wreście zrobiłem kalibrację po 3 godzinach prób. Sprawa ma się tak: wszystko zrobiłem z instrukcją, pokrętła bass i treleble i reszta na zero i cały czas wyskakuje komunikat o błędzie E21 Control Knob informujący że pokrętła są w złej pozycji. Już miałem walnąć tym, gdy postanowiłem ustawić ustawić je delikatnie odchylone i wtedy zaskoczyło. Poprawa jest odczuwalna jeśli chodzi o dół i górę. Dźwięk jest bardziej zrównoważony. Teraz nie wiem tylko co zrobić z tą anomalią z pokrętłami. Reklamować czy odpuścić temat bo ten typ tak ma.
 12. A mi cały czas przy próbie kalibracji pokazuje błąd E21 control cnob, że niby pokrętła są w niewłaściwej pozycji a ustawione są poprawnie. Co może być przyczyną?
×
×
 • Utwórz nowe...