Skocz do zawartości

johnflower

Uczestnik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O johnflower

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dębica

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  Dlatego myślę wydać do 1000 zł
 2. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  W lewej szwankuje bas zamiast niego czasem słychać pykanie i jest to nie znośne,ogólnie ta lewa jakby zaczęła siadać, poduszki do wymiany i gąbka na pakołnku też to wymiany bo obłazi i się sypie
 3. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  Te które mam mają już 12 lat sennheiser 280 pro i już się kończą dlatego rozglądam się za nowymi
 4. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  Fajne tylko przekraczają budżet
 5. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  Dzięki Panowie za odpowiedzi, a co doradzicie jak zwiększymy budżet do 1000zł
 6. johnflower

  Słuchawki do RN803d

  jakie słuchawki bezprzewodowe do Yamaha rn803d. Budżet tak ok. 600zł, muzyka różna i różniasta. Słuchawki będą używane głównie w domu, sporadycznie na polu (albo na dworze jak kto woli). na razie rozważam ATH-SR5BT oraz Sennheiser HD4,50bt. Które lepiej zagrają, ewentualnie co jeszcze w tym budżecie. Słuchawki najlepiej wokół uszne
 7. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  Pytałem w serwisie, potwierdzili usterkę. Wszystkie parametry serwisowe maja prawidłowe wskaźniki i nie wiedzą co jest przyczyną usterki. Wysłali zapytanie do producenta i czekają na odpowiedź.
 8. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  Sprzęt wysłany do serwisu wczoraj, zobaczymy ile potrwa naprawa
 9. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  Wszystko na zero z wyjątkiem pokrętła od basu i wtedy gra, basowe jak jest w takiej pozycji to YPAO zaskakuje, minimalnie w prawo jak na zdjęciu. P. S. jednak ten problem się zdarza w tym modelu http://www.hifi-forum.de/viewthread-108-18524.html
 10. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  tak, mam. Zawsze je trzymam w okresie gwarancyjnym. Spróbuję jeszcze raz to zrobić a jak nie to wyśle. Coś jest ewidentnie nie tak z tym układem, przy niektórych próbach wyskakiwał jeszcze drugi błąd chyba e4. spróbuje jeszcze dzisiaj zrobi c kalibrację jak się nie uda to wyślę do serwisu. Co do serwisu to trochę to nie profesjonalne, że odsyłano mnie do sklepu żebym porównał sobie z innymi egzemplarzami. W instrukcji jest opisane w pozycji 0 i tak nie dział, przy lekkich odchyleniach się udaje to coś jest chyba ewidentnie nie tak i co mi może pomóc sprzedawca w tej sytuacji. Obawiam się że nic, ewentualnie sprawdzić czy rozumie co to znaczy w pozycji 0. Do tego jeszcze próba przekonania mnie, że tak naprawdę ten system jest mi do niczego potrzeby i sam sobie to lepiej ustawie :-)
 11. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  tak z polskiej dystrybucji.
 12. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  dzwoniłem do nich, ale jak to w serwisie odesłali mnie do sprzedawcy :-). Pobawię się jeszcze tą funkcją i poczekam do aktualizacji oprogramowania przez Yamahę - może tu jest jakiś feler. Nie jest to jakaś rzecz bez której nie da się słuchać.
 13. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  nie, już to przerabiałem. powracałem też do ustawień fabrycznych i też nic nie dało.
 14. johnflower

  kolumny do Yamaha RN803D

  Wreście zrobiłem kalibrację po 3 godzinach prób. Sprawa ma się tak: wszystko zrobiłem z instrukcją, pokrętła bass i treleble i reszta na zero i cały czas wyskakuje komunikat o błędzie E21 Control Knob informujący że pokrętła są w złej pozycji. Już miałem walnąć tym, gdy postanowiłem ustawić ustawić je delikatnie odchylone i wtedy zaskoczyło. Poprawa jest odczuwalna jeśli chodzi o dół i górę. Dźwięk jest bardziej zrównoważony. Teraz nie wiem tylko co zrobić z tą anomalią z pokrętłami. Reklamować czy odpuścić temat bo ten typ tak ma.
 15. johnflower

  Test Yamaha RN803D

  A mi cały czas przy próbie kalibracji pokazuje błąd E21 control cnob, że niby pokrętła są w niewłaściwej pozycji a ustawione są poprawnie. Co może być przyczyną?
×