Skocz do zawartości

Szybki

Uczestnik
 • Zawartość

  72
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Szybki

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Małopolska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szybki

  Magnat mr780

  A na jakich kablach gra teraz?
 2. Szybki

  Magnat mr780

  Ja zdecydowałem sie na Heco Celan GT302 do Magnata. Pisałem w tym wcześniej o wrażeniach wiec nie będę się powtarzał. Jestem jednym z pierwszych który gra Magnatem i do tej pory ich nie zmieniłem 😉 A to juz 3 lata będzie.
 3. Polecam heco celan 302. Mam je osobiście i słuchałem z 803 i było ok. U mnie grają z magnatem 780. Wizualnie też bardzo ładne zwłaszcza w kolorze drewna. Polecam
 4. Szybki

  Magnat mr780

  Tez dodam swoje trzy grosze jako osoba mająca jako pierwsza chyba na tym forum magnata 780. Prawda jest taka że nikt z przekonaniem nie poleca tego sprzętu jako pierwsza trójka do odsłuchu w podobnym przedziale cenowym. I nie zgodzę się że ludzi chcą mieć all in one- porostu nikt skutecznie nie próbuje ich zainteresować tym modelem. Zobacz w swoim temacie sprzęt do 5000 kiedy zaproponowano Ci dopiero magnata i na której pozycji! Sam musiałem odsłuchać Nada 316/326 ,Yamachy, Maranza, Atola, CX -60, CX -80 i dopiero jak nic mi nie podeszło jak królika z kapelusza, trochę od niechcenia, na odchodne zaproponowano mi jeszcze Magnata 780. A najdziwniejsze jest w tym wszytkom to, ze na forum większość znawców tematu przyznaje że zagra on lepiej od nie jednego popularnego na tym forum sprzętu. I Piotr jako nieliczny proponuje ten sprzęt do odsłuchu - chociaż na pewno nie w pierwszej trójce. Moze teraz sie to zmieni.
 5. Szybki

  Magnat mr780

  Tez tak chciałem - przynajmniej mniej plontaniny kabli, ale mój tuner nie wysyła sygnału stereo po optyku i wzmacniacz go nie widzi.
 6. Szybki

  Magnat mr780

  Czy podłączając tuner satelitarny z TV przez HDMI a później z TV do wzmacniacza optykiem stracimy na jakości dźwięku? Czy lepsza jakość będzie z tunera optykiem bezpośrednio do wzmacniacza?
 7. Szybki

  Magnat mr780

  Sorry ale nie łapie ,,nie jego wina'' - tunera czy magnata?
 8. Szybki

  Magnat mr780

  No tak będę musiał podłączyć. Szkoda ze nie można bezpośrednio tunera.
 9. Szybki

  Magnat mr780

  Tak masz z TV do dac i wzmacniacz. Ja nie próbowałem z TV na wzmacniacz. A ja chce z Tunera optykiem do wzmacniacza i nie gra. I moim zdaniem nie będzie ponieważ zgodnie z załączoną wcześniej specyfikacją tuner ma dźwięk Dolby na wyjściu a wzmacniacz potrzebuje analogu.
 10. Szybki

  Magnat mr780

  Sprawdziłem specyfikacje tunera i jest tak: Audio: • Zgodny z ISO/IEC 13818-3 • MPEG-1, warstwa II • Dolby Digital (SPDIF i HDMI), Dolby Digital+ (HDMI)
 11. Szybki

  Magnat mr780

  Próbowałem. Jedne programy mają dźwięk a niektóre nie. Moim zdaniem to jest rodzaj kodowania dźwięku w którym nadaje dany program którego magnat nie przetwarza i nic nie zrobię. Na Pioneerze działa wiec to musi być wzmacniaczem.
 12. Szybki

  Magnat mr780

  Ustawienie jest stereo lub AC3 jednak ani na jednym ani na drugim niektóre programy nie mają głosu. Tuner WFI box podłączony kablem optycznym z magnatem.
 13. Szybki

  Magnat mr780

  Właśnie dla tego nie da sie bezpośrednio do magnata podłączyć. Ustawienia tunera sprawdzałem na wszystkie możliwe sposoby i nie ruszyło. Nie sprawdzałem z TV na wzmacniacz.
 14. Szybki

  Magnat mr780

  Zgadzam się jest to mocno zauważalne. Pisałeś ze przeszkadza Ci przełączanie pomiędzy podłączonymi urządzeniami. Więc ja postanowiłem wspomnieć o innej niedogodności. Podłączony do Magnata tuner nc+ niestety nie z wszystkich kanałów puszcza (dekoduje) dźwięk. I tak moja ulubiona stacja STARS TV niestety nie możne być słuchana przesz mój system Audio ?. Jest jeszcze kilka innych programów których tez nie słychać -szkoda. Ale nie mam oto pretensji ponieważ nie jest to wzmacniacz kina domowego -ale miło by było posłuchać starych teledysków. Radzę sobie Poniewież mam wzmacniacz Pioneera kina i tam chodzi wszytko. No ale....
 15. Szybki

  Magnat mr780

  Duzo osób jest na forum gdy wybiera sprzęt. Po zakupie już się nie udzielają. Mnie osobiście cieszy i to jest dla mnie atut że mało kto go ma. Masz sprzęt oryginalny inny niż wszyscy. P. S Jedyna wada to zlot ciężko zorganizować. .Milego sobotniego słuchania.
×
×
 • Utwórz nowe...