Skocz do zawartości

Wojte k

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wojte k

  1. Jak budżet dobije do 1500 to pole do popisu jest dużo większe?
  2. Realizm to dla mnie wskazanie kwoty, którą może się wydać na sprzęt, a po stronie osób doradzających zweryfikowanie czy to możliwe, a jak nie to odradzanie. Doradzanie dozbierania 1600 zł do budżetu 1200 to nie jest realizm. I nie pisze tego, żeby kogoś nauczać, tylko zweryfikować czy w kwocie, którą mam, mogę coś kupić czy lepiej wpłacić kasę na konto i żyć bez sprzętu bo wydawanie 1200 zł nie ma sensu.
  3. Ja nigdy nie zrozumiem takiego czegoś, po co w ogóle zabierać głos z takim podejściem? Budżet 1200 zł, ale mam doskladac do 2800 i MOŻE coś się znajdzie.. jak widać chce złożyć zestaw budżetowy, dla którego odchyl o załóżmy 10% budżetu jest akceptowalny. O 140% - nie.
  4. Cześć wszystkim! Jestem nowy na forum, także od razu się witam Poszukuję zestawu Stereo do 1200 zł, poniżej podstawowe informacje i oczekiwania. Celowanie raczej w sprzęt używany (ze względu na budżet): 1. Wielkość pomieszczenia - ok 16m2, z oknem na całą ścianę + wyjściem na balkon. Pokój w 35m2 kawalerce, raczej cienkie ściany. W pokoju jest niewiele, zarówno zastaw jak i miejsca - duży stół, kanapa, krzesła i "pierdoły". Podłoże, na których mają stać kolumny, to kafle. Głównym źródłem grania będzie PC. 2. Oczekiwania muzyczne - lubię ciepłe i miękkie granie, dynamiczne, bez syczącej/zimnej góry. Nie lubię "mięsa", ale otulający i dobrze odczuwalny bass - to jest to. Dobrze zbudowana scena i realne odwzorowanie dźwięku też mile widziane, bez zbędnego plastiku. 3. Gatunki muzyczne - głównie house/dnb/rap/electro/electro-swing/czasami jazz i "popularno-taneczna". 4. Budżet - 1200 zł (na wzmacniacz i kolumny). 5. Co planuję kupić w przyszłości - Na pewno jakiś tuner. 6. Założenia dodatkowe - najlepiej gdyby sprzęt był w kolorze czarnym, tak samo kolumny - czerń i biel, ew dodatki złote (w takim rzucie jak np. na starym sprzęcie Marantza).
×
×
  • Utwórz nowe...