Skocz do zawartości

Kobold24

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kobold24

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland
 1. Czyżby Dragonfly mógł polepszać dźwięk tylko FLAC-ów? I to jeszcze tylko tych "najprawdziwszych"? No i jeśli nie z każdym telefonem zadziała, to też trochę słabo.
 2. Ciekawa opcja. Wcześniej tego nie rozważałem. Zastanawiają mnie jeszcze 3 kwestie: 1. Jeśli dobrze rozumiem, za przetwarzanie muzyki w tym przypadku odpowiada sam CCA. Tzn, że nie ma znaczenia jakiej jakości dźwięk mam w komórce. Czy tak? 2. Czy na pewno takie małe urządzonko zapoda większą głośność niż komórka? Oglądałem kilka recenzji CCA, ale co do samej jakości/mocy nikt specjalnie się nie wypowiadał. 3. Jak to uruchomić w aucie? Bo tam nie mam routera Czy BubbleUPnP do tego służy?
 3. Hej. Chciałbym móc korzystać z komórki jako źródła dźwięku w 2 sytuacjach: - w samochodzie poprzez wejście aux - w domu, podłączając się do amplitunera stereo Onkyo (chyba TX 8080). W obu przypadkach dźwięk jest bardzo słaby, cichy, mało dynamiczny. Podłączam się kabelkiem 3.5mm do aux w aucie oraz do wejścia w ampli w domu. Komórka niestety jest przeciętna pod względem jakości dźwięku. Zdaję sobie sprawę, że przydałoby się lepsze źródło, ale telefon daje sporo możliwości (choćby Spotify). Czy jest w ogóle szansa, żeby użyć jakiegoś niedrogiego, najlepiej przenośnego urządzenia (DAC-a?) które rozwiąże ten problem? Czy obejdzie się bez nowego DAP-a? Póki co sam wymyśliłem, że może odbiornik bluetooth załatwiłby sprawę? Np. Fiio Btr-100 albo Nuforce btr1. To mi dan ten komfort, że telefon pozostanie bezprzewodowy, bluetoothem połączę się z urządzeniem. Tylko czy to mi poprawi/wzmocni dźwięk? Proszę o podpowiedź. Dzięki.
×
×
 • Utwórz nowe...