Skocz do zawartości

Janusz Duryn

Uczestnik
 • Zawartość

  801
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

25

2 obserwujących

O Janusz Duryn

 • Urodziny 01.01.1870

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kobyla Góra

Ostatnio na profilu byli

1 587 wyświetleń profilu
 1. Dioda miga nawet jak są bardzo słabe baterię, zmieniłeś na nowe?
 2. Napisałeś się dużo, kompletnie nie na temat i bez sensu. Do sedna, szczepienia nic nie dały co pokazują liczby. To nie działa kompletnie i żeby teraz sensownie to wytłumaczyć zaczyna się mędrkowanie, odwracanie kota ogonem, wyszukiwanie na siłę przyczyn w wyimaginowanej rzeczywistości medycznej, statystycznej. Nie działa i ch_j, zrobili was w balona. Za chwilę skończy się termin ważności waszych paszportów i ... Co mądrzejsi wymyślają nawet nowe terminy, żeby to jakoś zagmatwać czyli "paradoks wyszczepień". Jest niedziela i nie mam ochoty się z tobą przepychać, miłej niedzieli.
 3. Tak, umierają i będą umierać, taka kolej rzeczy. Tylko ile np. umiera tygodniowo na covid a ile na pozostałe choroby, te mniej modne. Skala jest nie proporcjonalna do całego tego bałaganu i zaangażowanych środków. Nikt nie kwestionuje wirusa, tylko całe to rozdmuchane szaleństwo, ma za duży wpływ na życie ludzi. Covid był i będzie, 100% wyszczepialności nie załatwi sprawy, to jest walka z wiatrakami. Inne kraje potrafią to ogarnąć i pokazują właściwą drogę.
 4. Ale co chcesz porównywać ofiary oby pandemii?
 5. I bardzo dobrze robisz, tylko te wszystkie wyrokowania specjalistów, nie przekłada się na rzeczywistość. Hiszpanka w ubiegłym wieku, bez ingerencji medycyny, szybciej się skończyła. I to była prawdziwa pandemia. Zapomniałbym o jednej znaczącej różnicy, nie było wówczas TV. 10000000_465933434465402_4093106810753468454_n.mp4
 6. Każda fala ma wzloty i spadki, jest odniesienie do analogicznego okresu przed szczepieniem. Według ciebie szpryca działa, to po co lockdowny itp. 4-5-6 dawka.
 7. Nie chce mi się tego komentować, ale te wyniki potwierdzają to co się obecnie dzieje w tym temacie.
 8. Widziałem dwa odcinki, wciąga i zapowiada się bardzo dobrze.
 9. Taka ciekawostka. Dane porównawcze z ubiegłym rokiem, przed wyszczepieniem. Polska, Rumunia i Słowacja, kraje najgorzej wyszczepione.
 10. Obudzisz się kiedyś synku, na dzisiaj jesteś za bardzo ograniczony.
 11. Zadajesz głupie pytania, wietrzysz globalny spisek? Drzewiej ludziom nie takie głupoty wciskali i łykali jak pelikany. https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/447928,zdrowe-papierosy-lekarze-reklamujacy-palenie-dzieci-z-papierosami-stare-reklamy-zdjecia.html
 12. Wystraszonym społeczeństwem łatwiej się rządzi, techniki znane od zarania dziejów.
 13. Maski są po to, żeby ludzie nie zapomnieli o plandemii. Strach ma być podtrzymywany. Wiadomo było z góry, że cześć nie będzie się stosować do tych nie prawnych i nie logicznych nakazów. A to daje dodatkowy pretekst do karania, nękania i segregacji.
 14. No i nic, zrobiło się tu covidiańskie kółko różańcowe i pierdoły powielacie za TVP PIS.
×
×
 • Utwórz nowe...