Skocz do zawartości

Mar1

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mar1

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wołomin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sprzedaję w pełni sprawny wzmacniacz Roksan Caspian. Wygląd zewnętrzny oceniam na dobry, lecz posiada rysę na obudowie górnej widoczną na zdięciach. Zwartość brzmienia linii Caspian, przy zachowaniu znakomitej neutralności i bardzo dobrej dynamiki , powoduje ,że ten wzmacniacz powinien zadowolić nawet bardzo wymagających miłośników dobrego dźwięku. Produkt bardzo uniwersalny , ponieważ sprawdza się doskonale podczas współpracy z urządzeniami innych firm. W swojej klasie cenowej wydaje się ofertą trudną do przebicia. Pilot , kabel sieciowy plus oryginalny karton. Gwarantuję bezpiecznie zapakowaną przesyłkę , dodatkowo ubezpieczoną. E-mail wolomin4@gmail.com LINK: https://allegro.pl/oferta/roksan-caspian-mk1-7845103199 - możliwość kupna poza allegro.
 2. Ja do filmów używam amplitunera 7.1 Yamaha, a do muzyki wzmacniacza stereo Roksan, nawet do koncertów na blu-ray.
 3. Wiadomo że plik video zapisany w formacie dźwięku DTS za pomocą różnych programów bez trudu można skompresować do formatu AC3, a czy jest możliwość odwrócenia tego zjawiska czyli dekompresja powrotna do formatu DTS z poziomu komputera?
 4. 1.Witam, podczas odtwarzania plików filmowych np. MKV z dźwiękiem (AC3 5.1) w odtwarzaczu blu-ray ASUS mogę ustawić aby dźwięk nadawany był w (DTS 5.1) czy naprawdę odtwarzacz zmienia AC3 w DTS czy jest to tylko ściema? 2.Wiadomo że plik video zapisany w formacie dźwięku DTS za pomocą różnych programów bez trudu można skompresować do formatu AC3, a czy jest możliwość odwrócenia tego zjawiska czyli dekompresja powrotna do formatu DTS z poziomu komputera?
 5. Witam, podczas odtwarzania plików filmowych np. MKV z dźwiękiem (AC3 5.1) w odtwarzaczu blu-ray ASUS mogę ustawić aby dźwięk nadawany był w (DTS 5.1) czy naprawdę odtwarzacz zmienia AC3 w DTS czy jest to tylko oszustwo?
 6. Sprzedaję w pełni sprawny wzmacniacz Roksan Caspian. Wygląd zewnętrzny taki jak na zięciach, wiadomo, że ma parę lat i posiada ślady użytkowania. Zwartość brzmienia linii Caspian, przy zachowaniu znakomitej neutralności i bardzo dobrej dynamiki , powoduje ,że ten wzmacniacz powinien zadowolić nawet bardzo wymagających miłośników dobrego dźwięku. Produkt bardzo uniwersalny , ponieważ sprawdza się doskonale podczas współpracy z urządzeniami innych firm. W swojej klasie cenowej wydaje się ofertą trudną do przebicia. Pilot , kabel sieciowy plus oryginalny karton. Gwarantuję bezpiecznie zapakowaną przesyłkę , dodatkowo ubezpieczoną. Możliwość kupna poza allegro. / e-mail: wolomin4@gmail.com Link -https://allegro.pl/oferta/roksan-caspian-mk1-7845103199 Cena: 2245zł.
 7. Witam, do sprzedania mam znakomity sprzęt, jeszcze z czasów, kiedy najważniejsza była jakość odtwarzanej muzyki, a nie ilość bajerów. Wzmacniacz, w pełni sprawny technicznie, w bardzo dobrym stanie, nie posiada żadnych, rys, otarć. W zestawie jest, oryginalny pilot, oryginalne opakowanie, książeczka manual oraz przewód zasilający .Dźwięk typowo analogowy. Jedyny mankament, to ślady użytkowania na przycisku mode, ten z lewej strony. https://allegro.pl/roksan-caspian-mk1-i7679516762.html - możliwosc kupna po za allegro - wolomin4@gmail.com
 8. Roksan Caspian Mk1 - w allegro wpisac i zaznaczyc używane, wyskoczy mój.
 9. Witam, do sprzedania mam znakomity sprzęt, jeszcze z czasów, kiedy najważniejsza była jakość odtwarzanej muzyki, a nie ilość bajerów. Wzmacniacz, w pełni sprawny technicznie, w bardzo dobrym stanie, nie posiada żadnych, rys, otarć. W zestawie jest oryginalny pilot, oryginalne opakowanie, książeczka manual oraz przewód zasilający .Dźwięk typowo analogowy. Jedyny mankament, to ślady użytkowania na przycisku mode, ten z lewej strony. https://allegro.pl/roksan-caspian-mk1-i7679516762.html - możliwość kupna po za allegro - wolomin4@gmail.com
 10. Witam, do sprzedania mam znakomity sprzęt, jeszcze z czasów, kiedy najważniejsza była jakość odtwarzanej muzyki, a nie ilość bajerów. Wzmacniacz, w pełni sprawny technicznie, w stanie bardzo dobrym, nie posada żadnych, rys, otarć. W zestawie jest pilot, oryginalne opakowanie, książeczka manual oraz przewód zasilający .Dźwięk typowo analogowy. Jedyny mankament, to wyraźne ślady użytkowania na przycisku mode, ten z lewej strony. LINK https://allegro.pl/roksan-caspian-mk1-i7660646262.html - możliwość kupna po za allegro - TEL 504-178-873
 11. Witam, gdybys chciał lepszy wzmacniacz, to w tym tygodniu bede wystawiał Rocsan Caspian mk1. Znacznie lepszy w brzmieniu niz Nad, tylko wiadomo używany i dwudziestoletni.
 12. https://allegro.pl/sluchawki-maxcom-mm720bb-i7646980193.html
×
×
 • Utwórz nowe...