Skocz do zawartości

Mar1

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Mar1

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wołomin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja do filmów używam amplitunera 7.1 Yamaha, a do muzyki wzmacniacza stereo Roksan, nawet do koncertów na blu-ray.
 2. Wiadomo że plik video zapisany w formacie dźwięku DTS za pomocą różnych programów bez trudu można skompresować do formatu AC3, a czy jest możliwość odwrócenia tego zjawiska czyli dekompresja powrotna do formatu DTS z poziomu komputera?
 3. 1.Witam, podczas odtwarzania plików filmowych np. MKV z dźwiękiem (AC3 5.1) w odtwarzaczu blu-ray ASUS mogę ustawić aby dźwięk nadawany był w (DTS 5.1) czy naprawdę odtwarzacz zmienia AC3 w DTS czy jest to tylko ściema? 2.Wiadomo że plik video zapisany w formacie dźwięku DTS za pomocą różnych programów bez trudu można skompresować do formatu AC3, a czy jest możliwość odwrócenia tego zjawiska czyli dekompresja powrotna do formatu DTS z poziomu komputera?
 4. Witam, podczas odtwarzania plików filmowych np. MKV z dźwiękiem (AC3 5.1) w odtwarzaczu blu-ray ASUS mogę ustawić aby dźwięk nadawany był w (DTS 5.1) czy naprawdę odtwarzacz zmienia AC3 w DTS czy jest to tylko oszustwo?
 5. Roksan Caspian Mk1 - w allegro wpisac i zaznaczyc używane, wyskoczy mój.
 6. Witam, gdybys chciał lepszy wzmacniacz, to w tym tygodniu bede wystawiał Rocsan Caspian mk1. Znacznie lepszy w brzmieniu niz Nad, tylko wiadomo używany i dwudziestoletni.
×
×
 • Utwórz nowe...