Skocz do zawartości

partick

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Scotland

Ostatnio na profilu byli

467 wyświetleń profilu
 1. Pomyliłeś modele, to RS520 jest foto-diodowy. ( . Y . )
 2. Jest recenzentem, z tego żyje. Co nie znaczy, że koniecznie trzeba się zgadzać z każdą jego oceną. A w każdym bądź razie, nie bezkrytycznie. ( . Y . ) Które to już forum z którego demonstracyjnie "odchodzisz" trzaskając drzwiami, wielce obrażony? 4,5? Jak nie szóste. Ostatnio "pogniewałeś się" na forum Audiolub - na którym ja akurat nie pisuję. Zastanów się może, czy to jednak z Tobą wszystko ok. Nikt Cię tu nie bije, a Ty czepiasz się praktycznie każdego i o wszystko. No, żeby być szczerym, jest to chyba jakaś ogólna przywara tzw. "słyszących" [emoji14] ( . Y . ) Golfa IV [emoji16] ( . Y . )
 3. Yamaha i Marantz to są różne szkoły dźwięku. Podobnie zresztą jak NAD. ( . Y . )
 4. Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. -- Władysław Bartoszewski ( . Y . )
 5. Ty jak kogoś nie spróbujesz obrazić, to masz dzień stracony? ( . Y . )
 6. Mówiąc szczerze nie kojarzę Cię z pl.rec.audio [emoji101] To co, teraz przeczytasz to co Audioquest napisał czy jednak pozostaniesz w nieświadomości? ( . Y . )
 7. Ja pracę domową odrobiłem, to może zamiast się samemu ośmieszać, wejdź jednak na podaną stronę i przeczytaj [emoji14] ( . Y . )
 8. Weź no pisz z maliny bo ten komputer tak szumi, że czytać się nie da [emoji14] ( . Y . )
 9. To bajkopisarz załatwia, a w zamian zestaw demo zostaje u niego. ( . Y . ) O "polerowaniu" to też pierwsze słyszę. Tradycyjnie ciągną... "Perfect-Surface Copper is drawn and annealed though a novel proprietary integrated process that creates an exceptionally soft copper conductor with an astonishingly smooth and uncontaminated surface. The only part of a conductor with 100% magnetic field and 100% current density is the surface. The surface purity and smoothness does more to define the sonic character (or hopefully lack of character), than any other part of a conductor, hence the name “Perfect-Surface” conductor." https://www.audioquest.com/theory-education/article/84-do-no-harm ( . Y . )
 10. No to co, panowie. Rega kabelki, tomek4446 pudełka, ja daję "Made in Scotland - Home of Tannoy" i lecimy [emoji56] ( . Y . )
 11. I to kabli głęboko kriogenizowanych [emoji40] ( . Y . ) Byłbyś łaskaw przestać insynuować, że coś insynuuję? [emoji16] Przecież to Ty sam napisałeś, że nie ma sensu zmieniać odtwarzaczy, wzmacniaczy i kolumn głośnikowych. No cóż, na tym forum nie brakuje inteligentnych osób, musisz z tym się pogodzić [emoji57] ( . Y . ) "Najlepiej słyszymy do dwudziestego roku życia. Pierwsi problemy mają mężczyźni. Słuch systematycznie pogarsza się od 30-40 roku życia. Jego ubytek pogłębia się z przyczyn fizjologicznych o jeden decybel rocznie. U kobiet problemy zaczynają się później, koło pięćdziesiątego roku życia." ( . Y . ) A jeszcze dorzucę co na temat dyskusji, jako takiej, napisał kilka lat temu jeden z kolegów na AS. Całość, bez skrótów. ( . Y . )
 12. wpszoniak, na Twój temat będziemy z Redakcją jutro rozmawiać. A teraz proszę do tematu wątku wrócić. ( . Y . )
×
×
 • Utwórz nowe...