Skocz do zawartości

fidelio

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Witam. Chciałbym kupić dobre kino domowe. Obecnie mam zintegrowany zestaw kina domowego Panasonika. Teraz myślę o zakupie takiego zestawu: Amplituner: ONKYO TX-SR 577 Odtwarzacz Blu-ray: ONKYO DV-BD507 Kolumny: QUADRAL QUINTAS 5000 Zastosowania - 95 proc. czasu do oglądania filmów, muzyka bardzo rzadko - szukam zestawu niemal tylko do oglądania filmów. Kwota na zakup to maksymalnie do 3500 zł 1. Czy ten zestaw będzie dużo lepiej brzmiał w filmach od mojego Panasonika? 2. Czy przy tych kolumnach Quadral można się obyć bez subwoofera? Czy też niskie tony z Quadrali są jednak za słabe i trzeba dokupić suba? 3. Chciałbym dowiedzieć się, co myślicie o tym amplitunerze i kolumnach? Czy warto je kupić, czy mają one jakieś słabe strony? Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Czy do oglądania filmów lepiej kupić kino plastikowe, zintegrowane czy też drewniane? Czy na plastikowym kinie zintegrowanym filmy brzmią dobrze? Wiem, że do muzyki jest o wiele lepsze drewno, ale czy tak jest też w przypadku filmów? Różnica w cenie jest duża - a jak z różnicą w jakości? Podkreślam chodzi mi tylko o filmy! Nie chciałbym przepłacać za drewno, jeżeli w przypadku filmów nie ma dużej różnicy jakości. Co tak naprawdę realnie daje drewno, a co plastik jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów?
  3. Witam. Mam istotne i pilne pytanie. Zastanawiam się nad zakupem kina domowego Sony HTP-BD4360. To drewniany zestaw 5.0 z odtwarzaczem Blu-ray. Cena Sony HTP-BD4360 to 2350 zł Kino ma służyć tylko do filmów w 100 % (ew. grania w gry). Nie do muzyki! Zależy mi na Blu-ray (i amp z dekoderami DTS HD Master i Dolby True HD) Pokój 25 m2 Kwota kina max do 2600 zł Ktoś mi doradzi czy warto kupić to kino domowe Sony? Jakie ma wady i zalety? Zastanawiam się jeszcze nad poniższymi modelami z plastiku: Samsung HT-BD1255 Panasonic SC-BT205 Pomoże ktoś? Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...