Skocz do zawartości

Krzyś

Uczestnik
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Krzyś

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Leszno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej. Przerabiałem ten temat w jeszcze większym salonie. Co ja "tego" nazwoziłem do chaty...... Jak ma to grać to polecam STX ELECTRINO 500 przytargać (bo swoje ważą 😉 ) do domu i przekonać się jak one wypełniają dźwiękiem salon. Do takich dużych salonów trzeba brać zestawy na odsłuch, bo to nie 15m2 salka odsłuchowa... U mnie STX500 grają już prawie rok z cxa60 i NADAL NA KAŻDYM ROBI TEN ZESTAW WRAŻENIE. Według mnie idealny kompromis za rozsądną cenę do duuuużych salonów. No i ten WYGLĄD-NAPRAWDĘ jest EFEKT. P.S. wallace pamiętam, że od Ciebie miałem tę propozycję w moich chwilach zwątpienia....Dzięki.
 2. Stx500 z cxa60. Na 65m2 gra to super. ( w przyszłości może spróbuję cx80). Czyli odpuszczę sobie tę kombinację, bo byłby to tylko efekt wizualny pod jednym piotem-tak wnioskuję z Waszego doświadczenia. Dzięki.
 3. Q21 Czyli średnio ma sens kupowanie nowego cxc, bo poza efektem wizualnym(taki komplecik), żadnej WYRAŹNEJ różnicy przy cxa60 i stx500 nie powInienem się spodziewać--tak to rozumiem?? Pozdr.
 4. Tak się zastanawiam, czy ta funkcjonalność technicsa w odniesieniu do "golasa" cambridge cxc jest warta przemyślenia. Czy usłyszę róźnicę w graniu??? Nikt z kolegów nie ma doświadczenia z "tanim" transportem względem cxc?? Pozdr.
 5. Witam serdecznie. Mam takie "głupie" pytanie---czy do cambridge cxa60 jako transport użytkowany CXC cambridge, a stary cd TECHNICS sl-pg590 będzie wyraźnie słychać różnicę, czy jako transporty zagra to podobnie???? Pozdr.
 6. Super👍. Dzìęki bardzo. O to mi chodziło, a bluetooth na imprezy potrzebuję, jak znajomym coś się czasami zachce z ich tel. Ale Masz rację, ważniejsze jest to "cudo" i to żeby na codzień nie zepsuć sobie jakości. Jak przyjdzie, to jeszcze poproszę o pomoc w konfiguracji. P.S. A według Kolegi to ten digione, czy Pi, bo różnica w cenie jest taka, że jeszcze na BT100 by zostało??😀 DZIĘKI I POZDR.
 7. Czyli kupuję coś takiego i gotowe?? A bluetooth?? Pozdr.
 8. Przerabiałem ten sam problem z dużym salonem. Co ja się "tego" natargałem do chaty.... Kolega z forum podpowiedział mi kolumny STX500. Wyglądają na tym metrażu pięknie, a grają z CXA60. Radzę spróbować, bo tak duże salony to specyfika grania i ciężko porównać do małych pokoików odsłuchowych. Pozdr.
 9. Dac-CXA60. Czy można kupić złożoną u Was malinę?? Pozdr.
 10. Kurcze, ja byłem przekonany że onkyo 6130 ma bluetooth, a tu taka niespodzianka.....🤔 Jak ja to czytałem. Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie jak nic nie ogarnę i będę miał do tego czas i motywację na "ambitniejsze konstrukcje"(maliny itd.)
 11. Bladego pojęcia nie mam ,który tam jest odpowiedni dla mnie i co ja potrzebuję😢😭.... No i dla takich "starców" stworzone jest chyba onkyo6130, żeby innym du......y nie zawracali i wzięli go z półki do domu....🤔
 12. Tak, czy można taki gotowy kupić, żeby tylko podpiąć i gra??? Będzie to chodzić na necie z telefonu?? Pozdr.
 13. A można u Was kupić kompletną malinę gotową do podłączenia coaxialem??(jaka orientacyjna cena). I ostatnie pytanie----Czy cxn(bez 2) będzie lepszy od onkyo 6130? (Pomijając brak bluthooth). Pozdr.
 14. Tak, tylko ja mam podłączone w następujący sposób: Optykiem telewizor i odtwarzacz cd który jest puszczony optykiem jako napęd i na drugim wejściu dodatkowo przez korektor dla sluchania gorszej jakości nagrań i starszych utworów(taki mój patent). I pozostał mi coaxial. "MALINKA" ok, tylko czy można "takie cuś" kupić gotowe(z bluthooth), bo moje ogarnięcie malin kończy się na MALINÓWCE🤓. No i jaki koszt tego urządzenia dla mojego CXA60?? Pozdr. P.s. Czy cxn i cxn v2 nie mają BLUTHOOTH???? Jest zdecydowana róźnica między nimi?? Pozdr.
 15. No właśnie-cxn 3×droższy od np onkyo. Wyglądem fajnie mieć klocki tej samej firmy, tylko czy ja tę różnicę usłyszę w moim wielkim salonie??? Fajnie kupować na lata, ale ta technika tak pędzi.....
×
×
 • Utwórz nowe...