Skocz do zawartości

Kapitan_Kloss

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kapitan_Kloss

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdynia
 1. Oj, chyba muszę sobie sprawić okulary ? Przycisk rzeczywiście jest. Po naciśnięciu wszystko działa. Dziękuję za pomoc!
 2. Witam, Oprogramowanie zaktualizowałem przy pierwszym uruchomieniu amplitunera. Yamahę rzeczywiście widać na komputerze (łączę się po kablu przez router). Ale w jaki sposób włączyć sieć MultiCastSetup, żeby widział ją smarfton? Aplikacja MusicCast Controller wymaga połączenia z tą siecią.
 3. Witam Szanownych Forumowiczów, Od kilku dni jestem posiadaczem amplitunera Yamaha R-N803D. Zgodnie z instrukcją konfiguracji Systemu MultiCast zainstalowałem aplikację MusicCast Controller na swoim smartfonie. Instrukcję potrafię czytać ze zrozumieniem (tak mi się wydaje ?), ale jest problem techniczny, z którym nie potrafię się uporać. 1. Po uruchomieniu aplikacji MusicCast Controller na Androida klikam w „konfiguracja”, 2. Zgodnie z poleceniem włączam zasilanie w amplitunerze, 3. Klikam „dalej”. 4. Wyświetla się komunikat: „Naciśnij i przytrzymaj przycisk CONNECT przez 5 sekund na twoim urządzeniu MultiCast”. Yamaha R-N803D nie posiada takiego przycisku. 5. Po kilku sekundach pojawia się komunikat „Wybierz sieć MultiCast Setup. Proszę przejść do ustawień Android Wi-Fi i wybrać sieć MusicCastSetup, a następnie powrócić do aplikacji MusicCast. Po wyświetleniu monitu wprowadź 12345678 jako hasło MusicCastSetup”. 6. W ustawieniach Android Wi-Fi nie widać sieci MusicCastSetup. Gdy sieć bezprzewodowa w amplitunerze jest włączona, smartfon widzi tylko sieć „R-N803D 4415FF”. Po połączeniu z siecią „R-N803D 4415FF" aplikacja nadal wyświetla monit "Wybierz sieć MultiCast Setup". Czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem? Może coś pominąłem / zrobiłem nie tak? Będę wdzięczny za wskazówki.
×
×
 • Utwórz nowe...