Skocz do zawartości

undecided

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O undecided

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mazowieckie
 1. Mam gołe kabelki, opalam je zapalniczką maczam w kalafonii potem próbuje nałożyć cynę, lecz ta nie specjalnie chce związać się z przewodzikiem. Zauważam tylko, że nitki kabelka robią się czarnawe. Co jest nie tak?
 2. Mianowicie musiałem wymienić w słuchawkach Jacka, w polocie kabla są kabelki koloru: zielony, niebieski, czerwono-zielony, dodatków jest jeszcze mały kabelek w gumie w którym są kabelki czerwony i miedziany. Jak podłączyć to do jack. Które kabelki to słuchawki które to masa? Kiedy podłączam czerwono-zielony i miedziany do masy to słuchawki grają lecz po podpięcia do komputera wejścia od słuchawek pojawiają się piski i trzaski, ale mikro działa lecz calu czas są trzaski. Prosze o pomoc j wskazówki? Zle łączenie? Spiecie?
 3. Nwm co się dzieje, podczas gdy słuchawki działają normalnie, kiedy podłącze wejście mikrofonowe do PC pojawiają się trzaski, piski a mikrofon w słuchawkach nie jest podłączony. Złe luty? Słaba przewodność miał ktoś taki przypadek? Jack jest jakiś uszkodzony jakieś elementy lub łączenia mogą dotykać do siebie>?
 4. Czyli zwykła cyna z topnikiem wystarczy? Jeszcze ma takie pytanie do samego kabelka od jacka W kabelku mam 5 przewodów zielony,niebieski,czerwono-zielony i teraz jeszcze jest czarny oplot w którym są dwa kabelki czerwony i miedziany. Rozumiem, że zielony lewa słuchawka niebieski masa, czerwono-zielony mikrofon, w tym czarnym oplocie czerwony to prawa słuchawka, miedziany to masa.
 5. Witam jakiej cyny użyć do zlutowania jack w słuchawkach. Cyna z dodatkiem srebra? Zwykła cyna z topnikiem? Jak to powinno być zrobione fachowo tak jak jack jest lutowany w fabryce?
×
×
 • Utwórz nowe...