Skocz do zawartości

arekx

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  PL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ok, w tym rzecz. Moje s606 jak na moje kulawe ucho są wystarczające. Jedynie zmiana frontów na wiszące... Szukam dalej.
 2. Hm, próbuję zrozumieć - na czym polega lepszość takich małych zestawów w porównaniu z np jamo s803 w moim zastosowaniu? Fronty w obu przypadkach będą wisieć.
 3. Cześć. Pokój 4x3m, obecnie onkyo TX-NR676, jamo s606 wenge oraz subwoofer jamo j10 w konfiguracji front na dłuższej ścianie. Gra to dobrze jak na moje potrzeby (konsola/tv/filmy). Chcę pozmieniać konfigurację w pokoju na front na krótszej ścianie. Wiąże się z tym, że nie będzie gdzie postawić dużych kolumn podłogowych s606 (ani żadnych innych) i w grę wchodzą tylko podwieszane fronty. Pomysł pierwszy to prawie całość zostawić ale zamienić fronty z s606 na np fronty z jamo s803 hcs (+ powiesić pod sufitem). Problem w tym, że maskownica jest już inna (na zdjęciach - nie widziałem jeszcze na żywo) i wydaje się, że nie będzie optycznie pasowało. Jamo zdaje się nie robiło też małych frontów w stylu s606. Alternatywa to sprzedać s606 (z lub bez subwooferem) i kupić coś innego... tylko co? Budżet 2-3tys.
×
×
 • Utwórz nowe...