Skocz do zawartości

Bbb Tttt

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bbb Tttt

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zabrze

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. S4Home dziękuję bardzo. Niestety za dużo ich nie ma na rynku wtórnym. Znalazłem coś takiego: https://allegro.pl/oferta/tannoy-f3-f-3-7737848107 dla mnie głosniki wyglądają na oryginalne, niestety nie mogę podjechać ich odsłuchać gdyż jest to 400km. Czy orientujesz się na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie takich głośników i o co zapytać? Sprzedawca ma same pozytywy, i sprzedaje trochę audio. Ewentualnie, co sądzisz o takich głośnikach Mission M73 (również u tego samego sprzedawcy, cena ta sama): https://allegro.pl/oferta/mission-m73-m-73-7761344108
 2. S4Home jasne tylko fronty mnie interesują na tą chwilę. Z tego zestawu Jamo co podałem wyżej tak naprawdę tylko fronty s416 mnie interesowały. Oczywiście jestem kompletnym amatorem w tym temacie (co zapewne doskonale widać).
 3. Cześć, dziękuję za odpowiedź, niemniej nigdzie nie pisałem o subwooferze. Napisałem jaki amplituner mam i pod niego muszę tylko dokupić kolumny. Z tematem jak pisać pierwsze posty się zapoznałem i myślę, że umieściłem wszystkie informację jakie były zalecane. Zapewne niepotrzebnie dodałem informację o opcjonalnym podpięciu do kina bo to sprawa dla mnie trzeciorzędna, głównie interesuje mnie muzyka.
 4. Dziękuję, a coś w moim budżecie (może być używane) do tego Onkyo, tak by muzyki szło posłuchać jesteś w stanie polecić? Tak jak pisałem głównie zależy mi na muzyce, kino jest tylko opcjonalne :). Rozumiem, że te s416 w stereo też się do muzyki nie nadają? Marcin
 5. Witam, Posiadam amplituner Onkyo SR-608 i potrzebuje do niego kolumn. Niestety mój budżet jest dość ograniczony i wynosi maks 600-700zł. Przeszukując oferty natknąłem się na coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/kolumny-jamo-s416-s412-s41-CID99-IDvCZt3.html#b4d2ca2442 Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna, pytanie czy ten zestaw jest coś wart tzn. gdyby był w dobrej kondycji. Rozmiar pomieszczenia: 20m2 Rodzaj słuchanej muzyki: każda. Od klasycznej, poprzez rock, punk, pop na HipHopie kończąc. Może się również zdarzyć, że zostanie to podpięte do kina domowego :). Oczywiście jestem świadom, że w tej cenie nie można się spodziewać cudów. Temat w dziale stereo, bo przyznam głównie interesuje mnie jakość dwóch kolumn s416. Muzycznie domyślam się, że to one będą najistotniejsze.
 6. Witam, Posiadam amplituner Onkyo SR-608 i potrzebuje do niego kolumn. Niestety mój budżet jest dość ograniczony i wynosi maks 600-700zł. Przeszukując oferty natknąłem się na coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/kolumny-jamo-s416-s412-s41-CID99-IDvCZt3.html#b4d2ca2442 Cena wydaje się być bardzo atrakcyjna, pytanie czy ten zestaw jest coś wart tzn. gdyby był w dobrej kondycji. Rozmiar pomieszczenia: 20m2 Rodzaj słuchanej muzyki: każda. Od klasycznej, poprzez rock, punk, pop na HipHopie kończąc. Może się również zdarzyć, że zostanie to podpięte do kina domowego :). Oczywiście jestem świadom, że w tej cenie nie można się spodziewać cudów.
×
×
 • Utwórz nowe...