Skocz do zawartości

Andy Smith

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Andy Smith

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Jelenia Góra
 1. Rzeczywiście.... zaniemówiłem. Za te pieniadze to jest bajka. Widzę, ze też używasz Daca 100 - właśnie też go testuję. Muszę przespać temat tych focali i jutro decyzja. A kto śpiewa w tym kawałku z YT - piękna muzyka.
 2. te focale bardzo mi się podobają, dzięki za typ - tym bardziej, że można je teraz zdobyć za trochę ponad 3000 para. Chyba świetna cena. Nie wiem, czy tej klasy używkę kupię w takiej cenie... Mam nadzieję, że to żaden kanał. Jeszcze informacyjnie, skąd trochę upieram się do tych 4 ohmów - kolega, pasjonat elektronik, zrobił mi małą konserwację wzmacniacza i to on doradził, żeby jednak szukał niższej opornosci.
 3. Witam jako "nowy" na forum a tak naprawdę to syn marnotrawny, który wraca do domu. Wydawało mi się, że kino domowe i postęp techniczny itd. itp. Teraz czuję, jakby ktoś mi skradł kilka lat życia. Staram się to oczywiście szybko nadrobić. Udało mi się zdobyć stary wzmacniacz Luxman LV-107u w komplecie z CD tej samej firmy D-105u. Gram na pożyczonych kolumnach Heco Signature i wszystko jasne - nie jest może tragicznie, zależy czego się słucha ale... Szukam zatem nowych kolumn, pokój w którym to gra to ok. 20m2 (5x4m), odstęp między kolumnami jakieś 3,5 m (stoją na dłuższej ścianie). Ze względu na finanse myślę raczej o używkach, kwota do kilku tysięcy (3- 4) za parę (chyba, że jakieś nowe są też warte grzechu). Słucham w zasadzie każdej muzyki, z wyjątkiem może mocnego rocka, metalu itp., przeważają u mnie raczej spokojne klimaty, coś jak Sting, Diana Krall, Seal, Buble ale też RnB, chillout... Czyli chciałbym słyszeć instrumenty, przestrzeń... Nie mam pojęcia, w którym kierunku szukać. Będę wdzięczny za każdą radę.... ps. jedna uwaga: wzmacniacz na wyjściu wymaga 4 Ohm
×
×
 • Utwórz nowe...