Skocz do zawartości

jaknb

Uczestnik
 • Zawartość

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  PL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To było jakieś 16m2. Góra szczegółowa. To jest już takie bardziej techniczne granie. Może nie takie, że słyszysz rzeczy, których wcześniej nie słyszałeś, ale na pewno zaczynasz zwracać uwagę na detale. Są po prostu serwowane jak na tacy.
 2. Dla mnie te Fyne miały dziwny bas. Taki nijaki i nudny. Focali nie jestem fanem i to jest budżetowa konstrukcja. Nie wiem czy odczujesz coś na plus po Diamondach. AP Classic 5 nie mają takiego wykopu fajnego jak 8ki.
 3. Na Twoim miejscu odpuściłbym Fyne Audio 501, Focal Chora i Audio Physic Classic 5. Te ostatnie zamień na Classic 8 - to już jest kompletne granie. Niestety bardzo podrożały od początku roku. Dałbym też jeszcze na spokojnie szansę Elacom Carina 247.4
 4. Mam CXA80 i nie mam takich cyrków z głośnością.
 5. Weź te Bowersy najpierw na testy. Grają naprawdę super w tej cenie, ale na dłuższą mogą być męczące. Przynajmniej dla mnie takie były.
 6. @S4Home możesz podlinkować swój wykres, proszę?
 7. Czy ktoś ma doświadczenie z systemem 3.0 lub 3.1? Nie mam u siebie miejsca póki co na surroundy. Myślałem o kupnie amplitunera kd z preoutami do frontów, które podpiąłbym do wzmacniacza stereo, który mam obecnie. Amplituner napędzałby więc tylko głośnik centralny. Czy amplituner "ogarnie się", że nie ma surroundów i puści dźwięk z tych kanałów na fronty? Ewentualnie czy można takie przekierowanie ustawić?
 8. Gąbki w bas refleksach już były testowane. Różne gęstości i w różnych konfiguracjach Dudnienie łagodnieje, ale dźwięk jest szczuplejszy. To nie jest to.
 9. UPDATE Zdecydowałem się na na zestaw Pylon Opal 20 + Yamaha A-S501 z Chromecastem Audio po optyku w roli streamera. Cieszę się, że nie zdecydowałem się na Opale 23, bo już 20stki grają mocno. Aż za mocno. Bas dudni. Całość uspokaja się, kiedy kolumienki wysunę MOCNO do przodu - tak, że praktycznie są w przejściu do salonu. Natomiast zestaw wtedy naprawdę dobrze gra i jestem w pełni zadowolony. Problemy z niskimi częstotliwościami to pewnie wina pokoju i faktu, że Opale stoją w tej pie!@#nej wnęce, więc głośniki są właściwe w rogach. Zastanawiam się, czy pułapki basowe by tutaj pomogły PS Opale wziąłem w białym wysokim połysku i prezentują się ślicznie. Na pewno lepiej niż wskazywałaby cena. PPS Yamahę wymienię chyba na Cambridge'a CXA60, bo jest teraz w dobrej cenie.
 10. Przesłuchaj sobie tę Yamahę z Missionami QX-3. Fajnie to gra https://www.tophifi.pl/zimowa-promocja/stereo/yamaha-r-n803d-mission-qx-3.html
 11. Ja zastanawiam się, czy jakieś rozsądne cenowe daki pokroju Pro-Jecta Pre Box S2 albo Toppinga D50s spadną z ceny.
 12. Pokój nie jest duży, a wzmacniacz *nie jest* mocny, więc może jednak monitory? Do takiego spokojnego plumkania styknie Dali Zensor 3. W tej kwocie jest ich dużo.
×
×
 • Utwórz nowe...