Skocz do zawartości

gladiusz

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez gladiusz

  1. Dzięki, Yamaha już kupiona. Nie żałuję tego zakupu. Ma wyjście optyczne do ewentualnego DAC-a, który zapewne nabędę po zakupie lepszego zestawu głośnikowego. Wcześniejsza propozycja NAD-a C356Bee nie przejdzie z uwagi na zabytkowy design :-) Szanowna małżonka nie pozwoli mi tego postawić na komodzie. Jakieś propozycje kolejnej Integry, ale trochę lepiej wyglądającej a parametrami nie ustępującej? Budżet to około 2000PLN. Jak pisałem wcześniej może być używana. Czy ROTEL RA-1062 byłby ok do rocka i soul? Być może zakupy nie w tej kolejności co potrzeba, ale potem łatwiej zabrać Integrę do odsłuchu z zestawami głośnikowymi. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie tematem.
  2. Nikt nie ma pomysłu jakie rozwiązanie będzie lepsze? Zestaw głośnikowy będzie z czasem do wymiany. Nawet nie wiem na jakim poziomie on gra. Wg mnie nie jest chyba aż tak źle. Nie słuchałem jednak muzyki z zestawów z wyższej półki...
  3. Witam, Proszę o opinię czy ma sens podłączenie Yamaha WXC-50 streamer do końcówki mocy. Chcę posłuchać lepszej jakości muzyki. W tym momencie zestaw, który gra to amplituner kina domowego Yamaha DSP A5 + kolumny podłogowe Jamo FC 4700 (6 Ohm, 120W/200W). Zakupiłem Yamaha WXC-50, aby odtwarzać muzykę z dysku sieciowego w formacie flac. Muzyka to rock, soul. Kolumny zapewne jeszcze będą musiały mi posłużyć. Budżet rodzinny na razie nie zakłada ich wymiany. Po przeprowadzce będą grały w pomieszczeniu około 30m2. Chcę zamienić powyższy amplituner AV na wzmacniacz bądź końcówkę mocy. Sama końcówka też raczej będzie dla mnie wystarczająca choć względy estetyczne przemawiają za wzmacniaczem ? Zaproponujcie proszę coś używanego do max 2000PLN.
×
×
  • Utwórz nowe...