Skocz do zawartości

Luis

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland
 1. Witam ponownie, wcześniej do mojego Denona M40 wybrałem Diamond 220, jednak troche brakuje mi w nich basu, najbardziej w utworach akustycznych, przymierzam sie do zmiany na Indiana Line Tesi 261, będzie to dobry wybór ? Czy będzie duża różnica w jakości grania w porównaniu do Diamond 220 i czy nie będzie dudnienia w moich warunkach?
 2. A jeśli chodzi o jakość grania i jego ciepło to jest duża różnica w porównaniu z W. 220?
 3. Dlaczego taka opinia o Bostonach? WHARFEDALE Diamond 220 czy Boston Acoustics A25? Które polecicie ostatecznie i dlaczego? Jaka będzie między nimi różnica w połączeniu z Denonem?
 4. Witam ponownie, dzięki za wszystkie odpowiedzi, zdecydowałem jednak że narazie wezmę mniejsze kolumny, zostały mi do wyboru : Boston Acoustics A25 lub Dali Zensor 1 Które byście wybrali ?
 5. Dzięki za podpowiedzi, z tym br to byłem przekonany że najlepiej jakby był z przodu, jestem początkujący w temacie i jest to mój pierwszy poważniejszy zestaw grający, myślałem że jeśli chce osiągnąć ciepłe granie to kolumny muszą być ciepłe, ale jak się okazuje tak nie można łączyć bo się całość zamuli. Które z tych 5ciu najlepiej zagrają tak jak opisywałem wcześniej ? Trochę mam obawy że kolumny na 16cm niskotonowym będą za potężne jak na moje warunki i może dudnić, jak myślicie?
 6. Nota 260 podobają mi sie jednak mają 29 cm glebokosci i br z tyłu, tesi 260 mają 30 cm gł, oba modele troche za drogie ... Nie rozumiem, chcę uzyskać ciepłe granie i ciepłe kolumny do Denona M40 nie pasują ? Polk rti a3 zdecydowanie za duże, przypominam że mam szafkę gł. 35 cm a one mają głębokość 35.5cm, także odpadają. Wybór zawęża się do : 1. Monitor Audio BX2 2. Monitor Audio MR2 3. WHARFEDALE Diamond 220 4. Dali Zensor 1 5. Boston Acoustics A25 Te 5 modeli najbardziej pasuje mi wymiarowo i cenowo, może jeszcze jakieś można by wziąć pod uwagę ?? Czy wszystkie zagrają ciepło, wyraźną średnicą z łagodnym basem i przyjemną szczegółową ale nie ostrą górą ? Czy będzie duża różnica miedzy BX2 a MR2 ? Proszę o pomoc w wyborze, pozdrawiam
 7. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, widziałem że te quantum 673 też są polecane jednak są troche wieksze i maja tylny br, w moich warunkach chyba lepiej jakby był z przodu. Znalazłem jeszcze WHARFEDALE Diamond 220, co o nich sądzicie ? oraz ELAC Debut B5.2 mogę kupić w dobrej cenie , jednak to podobno wymagające kolumny jeśli chodzi o źródło i nie wiem jakby sie zgrały z tą miniwieżą Denona. Zastanawiam sie jeszcze czy cena 900 zł za używane BX2 to dobra cena ? Ponoć w bdb stanie ... Co uważacie ?
 8. Tak się właśnie zastanawiam nad bx2 ale czy nie będą zaduze w moich warunkach, szafka ma tylko 35cm głębokości a bx2 mają 26cm, i prawa kolumna będzie w rogu jak widać na rys., miejsca na standy nie mam. Może lepiej wziąć coś mniejszego na głośniku niskotonowym 13cm czy mimo wszystko na 16cm ?
 9. Witam Wszystkich, potrzebuje porady które kolumny wybrać do mini wieży Denon RCD-M40, gra ona u mnie z kolumnami Denona które były w zestawie Denon SC-M40. Chciałbym uzyskać lepszy dźwięk, dużo czytałem jednak nie mogę się zdecydować które kolumny zagrają u mnie lepiej , miejsce mam bardzo ograniczone - małe mieszkanie w bloku, załączam rysunek pomieszczenia. Sprzęt jest podpięty optykiem do TV, do użytku na co dzień do oglądania tv i słuchania muzyki mp3 głównie 320 kb/s ew. FLAC, muzyka z deezer, spotify. tidal itp., muzyka słuchana bardzo różna m.in. gitarowe brzmienia, Clapton, Dire Straits, Pink Floyd, Everlast, polskie klasyki rocka, ballady, jazz, łagodne kawałki Metallica, czasami reggae hiphop po muzykę elektroniczną minimal, techhouse itp. Dodam że zależy mi na ciepłym brzmieniu, czystych wysokich tonach, ładnych gitarach i wokalach, bas musi być obecny jednak bez dudnienia itd. Zastanawiam sie nad : 1. Boston Acoustics A25 2. Dali Zensor 1 3. Monitor Audio BX2 Które kolumny byście wybrali, ewentualnie polecili inne lepsze do 1000 zł ?? pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...