Skocz do zawartości

atryda

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O atryda

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  białystok

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam Dzięki za poświęcony czas, ale jakby nie mówić to w tej materii fajnie jest gonić "króliczka", co by to nie znaczyło. Każde z urządzeń na rynku ma swe plusy. Można na początek, które z urządzeń (by ograniczyć ilość, to dajmy te za 3k +/-10%) ma najlepszy system kalibracji dźwięku i czy ma to sens. Zauważyłem (YT, opinie nabywców), że Pioneery serii 93x mają jakiś problem z oprogramowaniem, które powoduje wieszanie się sprzętu i czy nie jest to li tylko sprawa marginalna w służbie walki o klienta? Pojawił się nowy amplituner Sony 790 i coś krótko na temat niego można prosić, bo chyba, sprzęt sony nie jest tak popularny w kinie jak inne marki. Na razie nr1. Marantz potem Yamaha 685, Denon na brązowej pozycji. Dzięki za pomoc.
 2. Dzięki za czas. No proszę, planowałem coś za 3tyś, a tej możliwości nie sprawdziłem. Dobra, jeśli ten Marantz to tzw. 10 w tarczy, to co o stopień niżej taka 9 czy 8 i jak ten amplituner ma się do innych marek, chodzi jaki model Denona, Onkyo czy Yamahy prezentują ten sam poziom? Inna sprawa czy jeśli ten Marantz pojawi się w mieszkaniu to czy ten A10 będzie miał jeszcze racje bytu? Z ukłonami.
 3. Witam. Rozglądam się za nowym amplitunerem kina domowego. Cena na dzisiaj 3k, pokój 25m, co do głośników temat na razie nie istnieje, mam ich trochę. Kino nie powinno być znacznie gorsza od obecnego wzmacniacza jakim jest Pioneer A-10 Dodam jeszcze, że jestem posiadaczem Onkyo 604, którego złapała przypadłość uszkodzonego DSP od TI. Na koniec, stereo jest ok! ale lubię słuchać pewnych rodzajów muzyki jak mi coś "lata poza uszami", jak też bawić się zmienianiem jej charakteru.
×
×
 • Utwórz nowe...