Skocz do zawartości

Texelrad

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Texelrad

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Posiadałem te drugie słuchawki od firmy Sony, całkiem przyjemne brzmienie, basy również dobre, aczkolwiek chciałbym znaleźć coś lepszego. Myślisz, że patrząc po samych ich specyfikacjach można by było ocenić, iż dźwięk w nich będzie lepszy w tych od Panasonica? Czy to tylko cyferki, którymi nie powinienem się kierować, bo nie można po nich ocenić dźwięku jaki powinien w nich być?
 2. Rozumiem, wiesz coś może o tych słuchawkach, które podesłałem? Głównie chodzi mi o te od Panasonica.
 3. Dziękuję bardzo za polecenie słuchawek, zaraz wezmę się do głębszej lektury o nich. Co możesz mi powiedzieć o basie w tych słuchawkach? Przeczytałem na kilku stronach, iż bas mógłby być lepszy, a zważywszy na to iż słucham w większości muzyki elektronicznej, to na basie i wysokich brzmieniach mi bardzo zależy.
 4. Witam, szukam słuchawek, które będą przeznaczone do słuchania muzyki na smartfonie, zastanawiam się nad dwoma modelami słuchawek. 1.https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-panasonic-rp-hde3me-k-czarny,id-1119967 2,https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-sony-mdrxb50apb-ce7-z-mikrofonem-czarny,id-591283?snrai_campaign=vQIeeRHuFexZ&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=9df60ec88239a572d31e61dff3a38cb4 Te pierwsze są dosyć drogie, ok 300zł ( w tej cenie można by było kupić dwie pary tych drugich;) ), jednak różnią się mocno swoimi specyfikacjami tj. pasmem przenoszenia 1 - 5-40k 2 - 4-20k , jak i również impedencją 20/40 Ohm. Bardzo bym prosił kogoś o pokierowanie mnie w wyborze, przybliżenie mi które słuchawki będą lepsze. Dziękuję i pozdrawiam!
×
×
 • Utwórz nowe...