Skocz do zawartości

Blyetka

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Blyetka

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Założyłem nowy temat ze względu na zasięgi wśród ludzi, którzy wiedzą o co chodzi z tym Computer Drive'em. Jeśli chodzi o kupno to jeszcze nie kupiłem, ale się zastanawiam, gdyż słyszałem, że ten Computer Drive sporo daje, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. W tamtym temacie pisałem, że miałem kiedyś Technicsa SU-V303 i on też miał tą funkcję, ale nigdy do końca nie wiedziałem do czego ona służy. Jeśli będzie to jakaś większa przewaga nad innymi modelami to myślę, że go kupię.
 2. Siema, na czym polega Computer Drive w Technicsach z lat '80 (SU-V303, 505, 707, 909)? Chodzi mi konkretnie o to do czego to służy, jak to obsługiwać i odczytywać oraz jaka jest przewaga tych modeli Technicsa, które tę funkcję posiadają? Zgóry dzięki za odpowiedzi.
 3. Tyle, że ten Technics kosztuje 450 zł a ja jednak chciałbym, żeby to wyniosło jak najmniej i myślę, że będzie on ok. Słuchałem na tamtym Technicsie SU V303 normalnie muzyki na jakichś starych kolumnach Technicsa ogarniętych z jakiegoś targu z antykami. Ogółem dźwięk z tego zestawu bardzo mi się podobał, ale zarówno kolumny jak i wzmacniacz mi się posypały. Wzmacniacz miał już coś uszkodzone z chłodzeniem, spróbowałem go naprawić i tylko jeszcze bardziej popsułem. Jeśli chodzi o kolumny to były to małe monitorki z bardzo dobrym wg. mnie dźwiękiem i nie sugerujcie się tym, że wyczaiłem je na ryneczku, bo grały dobrze. Teraz mam nieco większy budżet i chciałbym sobie kupić jakiś fajny zestawik, a szukam Technicsa, gdyż mam sentyment do tej marki i modele, które nie są na hybrydach zwykle grają dobrze.
 4. A do Technicsa SU V707 jakie kolumny? Chyba kupię właśnie go, bo miałem kiedyś Technicsa SU V303 i bardzo mi się podobał jego dźwięk, więc podejrzewam, że tu będzie ten sam tyle, że wzmak będzie mocniejszy i będzie miał więcej funkcji.
 5. Ok, powiedzmy, że wezmę hk 980, gdyż znalazłem go za 890 zł, ale co z kolumnami? Paradigmy będę ok?
 6. Ok, w takim razie mam budżet ok. 2000zł, obecnie posiadam wzmacniacz Technicsa SU-VX600 oraz kolumny Alton 80, lecz grają słabo, dlatego chcę je wymienić. Myślę nad kolumnami Paradigm Monitor 3 lub 7. Muzyka będzie odtwarzana z komputera oraz z gramofonu. Mój pokój jest średniej wielkości i ma 2 ściany pod skosem, gdyż jest on na poddaszu. Słucham rapu, trapu, czasem jakiegoś hardbassu, ogólnie lubię bass i czystą górę. Lokalizacja nie ma znaczenia, bo itak nie chce mi się jeździć na odsłuchy kolumn. Poniżej załączam plan:
 7. Jeśli chodzi o gałki to itak mam zamiar je wymienić, bo w oryginale są plastikowe a ja bym wolał metalowe wzięte z bliźniaczych modeli. Może zaryzykuję kupno, gdyż ewentualna późniejsza naprawa itak wyniesie pewnie mniej niż kupno stanu igła za 1400 PLN.
 8. Witam, znalazłem fajną ofertę na kupno sprawnego Technicsa SU-VX920, ale ma on dziwnie powciskane gałki. Czy w tym modelu normalne jest ich wciśnięcie i wyciśnięcie czy jest to już uszkodzenie? Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Poniżej załączam screena:
×
×
 • Utwórz nowe...