Skocz do zawartości

Felixs

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Felixs

  1. Też nie szedłem za modą i włącznik ON/OFF jest 2x16A 250VAC , mimo to od czasu do czasu słyszałem głośniejsze "styknięcie " podczas włączania. Dołożyłem włącznik wandal i od tej pory jest spokój. Niewiele, ale jednak kilka osób wspominało o tym zjawisku, kilka modułów wysiadło i pojechało na gwarancji do producenta, więc wolałem nie ryzykować, Dobrze ,że u ciebie wszystko jest ok.
  2. Mam Icepowera już trochę czasu. Wpierw był włączany na twardo On/Off ( podłączone oba przewody) mi bardzo często podczas włączanie słyszałem jakby iskrzenie na stykach, odłączenie jednej pary przewodów zmniejszyło ilość "iskrzeń" , ale nadal występowały. Odpalenie końcówki wyłacznikiem "wandal" z podświetleniem z pinów 3/6 i 4/5 sprawę załatwiło. Ani razu iskrzenia nie było, czyli coś jest na rzeczy. @Seb, ja też jestem kooompletną nogą z elektroniki, ale to akurat nie jest trudne - wszystko jest opisane.
  3. Witam serdecznie. Interesują mnie te kolumny i chciałbym sobie takie zakupić -tylko nie wiem które. Parametry maja bardzo podobne , RC-L są konstrukcją nowszą maja inny Control Unit i tyle. Jakie różnice są w dźwięku? Ktoś słuchał obu tych kolumn?
×
×
  • Utwórz nowe...