Skocz do zawartości

Jakub Medrala

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jakub Medrala

 1. Odzywam się troszkę późno gdyż musiałem wszystko przemyśleć. Padło na mój wybór pearl 20. Grają fajne ,chłopcy z lbx fajnie mi doradzili
 2. Zaraz po remoncie wybieram się po kolumny. Dziękuję za porady. Maja6je w Jaworznie w lbx
 3. No tak. Tylko nie każdy wypożycza kolumny.
 4. Oki. Testował bym że swoim sprzętem.
 5. Wybiorę się nad odsłuch perl 20 i będę coś więcej mądrzejszy.
 6. https://www.mediaexpert.pl/kolumny-audio/kolumna-glosnikowa-indiana-line-nota-550-x-czarny,id-1080813?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwtMvlBRDmARIsAEoQ8zSt7Rk42fZV7Q6ZSwE7Y7wFYDkl6Db7gxp2B_wiDB9chkfYJLgpY_MaAkvQEALw_wcB Takie coś znalazłem 2sztuki za 999. Ale ...powiecie jak zwykle. Żonie nie podoba się kolor czarny,teraz mam brązowe kolumny.
 7. Nad Dali Zensor się zastanawiałem ale dalej to są podstawki. Miałem smaki na KEF C5 ale to wykracza juz poza mój budżet, A o tej drugiej firmie to muszę poczytać bo nie znam.
 8. Muszę się zastanowić na zimno. Twoje propozycje napewno spełniają te wymagania, tylko że ja szukam podlogowek bo nie mam miejsca. Wiem są standy ale to zaś wydatek i przekroczy budżet A tego to już nie przeskocze.
 9. Rozumiem. Tylko jest jedno ale życie mnie nauczyło nie kupować rzeczy używanych.
 10. Może masz rację. Ale nie wiem czy ten denon spełnia wszystkie parametry co napisałeś.
 11. To się cieszę, A mam do Was nie daleko. Cena mi odpowiada i wygląd. Muszę potestowac aby nie narzekać. Dzięki. Przepraszam pomyliło mi się wasza nazwa z s4 home. Ale i tak dziękuję za poradę.
 12. Witam. Szukam fajnych kolumn do wieży denon md40 najlepiej podłogowych bo nie ma gdzie postawić monitorów , tylko mnie cena ogranicza bo kwota 1000-1100 zł. Zorientowałem się że fajnie grają kolumny pylon audio pearl 20. Nie wiem tylko czy to będzie fajne połączenie. Pomieszczenie będzie 16m2 i nie lubię jak mi kolumny lupia basem tylko łagodnie go oddają. Dzięki Jakub.
×
×
 • Utwórz nowe...