Skocz do zawartości

Idealista

Uczestnik
 • Zawartość

  74
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

397 wyświetleń profilu
 1. Abstrachując od tego że wszystkie niższe modele Yamahy podobno grają mulasto to czy cdx 596 zagra lepiej niż niski ale nowszy model cdx497?
 2. Nie jest " mulasta" jak to często jest w opiniach?
 3. Zaszaleje do 400zł A tak już poważnie czasem trafi się coś za 400zl używanego z ok 2000r. Tylko nie mam dokładnego rozeznania w modelach który zagra lepiej.
 4. Witam jeszcze raz. Jak w tytule. Sa jakieś różnice? Coś doradzice w sprawie Yamaha?
 5. Odpada. Mam do kina. Cd ma być do muzyki i inaczej nie będzie. Zależy Mi na przyzwoitym odtwarzaniu nagrań z płyt.
 6. Ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?
 7. Nie 596 ma technologie pro-bit o którym już była dyskusja na forum. Natomiast 497 ciężko powiedzieć czy ma coś co działa podobnie a może inaczej się już nazywa.
 8. Cdx596 wyższy model a 497 nowszy o jakies 10 lat..
 9. Ponownie temat. Mam do wyboru Yamaha cdx 596 lub 497 ( nowszy) podobne pieniądze. Czy ktoś słyszał te cdeki? Który zagra lepiej?
 10. Tak, słyszałem o Nim. Popatrzę.
 11. Dzięki za podpowiedzi. Przerzucam się na fajki.
 12. Są na portalach aukcyjnych zadbane CD. Nawet z wymienionymi laserami na nowe. Miałem nadzieję że ktoś ma coś z tamtych lat i może polecić. Trochę uparłem się na Yamahę ponieważ pilot od ampli by obsłużył a nie chcę dodatkowych. Swoją drogą rzadko piloty są w zestawie używanych cd.
 13. Oczywiście to nie była żadna ironia z Mojej strony tylko szczerze ,że nawet na takie zapytanie s4home odpowiedział. Raczej podziękowanie.
×
×
 • Utwórz nowe...