Skocz do zawartości

Minister

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Białystok
 1. Też zapewne będą trochę odsunięte, ale na pewno nie więcej niż będzie sięgać szafka rtv. Jednak im bliżej ściany, tym dla przestrzeni lepiej, Z tego co wyczytałem w internecie, to producent Heco zaleca 20cm przerwy z tyłu i 30cm z boku. Nie jest tak źle.
 2. Ale kolumny z bass-reflexem z przodu lepiej się zachowują bliżej ściany?
 3. Jedno ważne pytanie - ze względu na dość małe pomieszczenie, chciałbym kolumny mieć przy samej ścianie, w tym jedna w rogu. Czy to dyskwalifikuje kolumny z bass-reflexami z tyłu?
 4. Witam. Posiadam na stanie amplituner Yamaha RX-497. Poszukuję do niego kolumn w okolicach 1200-1500 złotych. Niestety nic używanego w przyzwoitym stanie nie znalazłem w mojej okolicy. Aktualnie mam upatrzone kolumny TAGA TAV-606 v3 SE za około 1300 złotych. Czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? Czy warto dołożyć na przykład do 1600-1700? Docelowo sprzęt ma grać w pomieszczeniu 19m2. Jest to "salon" z aneksem kuchennym. Audio będzie skierowane na kwadratowy pokój około 3,5 x 3,5 metra. Sam pokój nieduży, ale brak jest jednej, bocznej ściany (siedząc na przeciwko sprzętu) która przechodzi w kuchnię. Kolumny mają służyć głównie do słuchania muzyki, jednak nie mam jakiegoś jednego gatunku, więc szukam czegoś uniwersalnego. Do tego jakaś telewizja, film, gry. Czekam na jakieś propozycje Pozdrawiam serdecznie
×
×
 • Utwórz nowe...