Skocz do zawartości

pieniek

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rawicz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "Ken Ishiwata współpracował przez cztery dekady z zespołami w Europie i Japonii. Marantz nadal będzie się rozwijać dzięki jego pasji, aby utrzymać najwyższe standardy dźwięku". - Oraz kosić kasiorę i strzyc baranki - takie jest moje zdanie - myślę że to wielka strata dla firmy Marantz
 2. U mnie trochę nietypowo, bo system wyłącznie słuchawkowy. Odtwarzacz CD - Marantz CD6006 Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem C/A - Marantz HD-DAC1 Słuchawki - AKG K702 (delikatnie modyfikowane). Oprócz tego filtr sieciowy Taga Harmony PF-1000 i kable zasilające Melodika, kabel słuchawkowy z miedzi OCC 7N. Obecnie słucham muzyki wyłącznie przez słuchawki, dlatego zestaw był dobierany pod kątem dobrej przestrzenności dźwięku - i udało się, jestem w pełni zadowolony. Wiadomo że nie jest to samo co odsłuch przez kolumny głośnikowe, ale nie mam wrażenia słyszenia muzyki wewnątrz głowy - scena dźwiękowa jest przede mną, dobrze słychać głębię i zróżnicowanie położenia instrumentów w przestrzeni - wszystko to oczywiście w pomniejszonej skali, ale płyty które pamiętam ze słuchania przez kolumny, pod względem przestrzennym słyszę tak samo, a w niektórych przypadkach nawet lepiej. Przy regularnym odsłuchu słuchawkowym mózg potrafi tak się przystosować że ma się wrażenie naprawdę duużego dźwięku i niczego nie brakuje. Muzyka jakiej słucham - wszystkiego po trochu, trochę rocka typu Dire Straits, trochę klasyki, muzyka filmowa (zwłaszcza wykonania koncertowe), czasem zachaczę o jazz i blues.
 3. Dzisiaj słucham Vangelisa, płyta z 1981 roku. Kupione w sklepie nie muzycznym, ale oprócz kiełbasy, masła i piwa można też znaleźć płyty, czasem dosyć ciekawe.
×
×
 • Utwórz nowe...