Skocz do zawartości

Fonomajster

Uczestnik
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Fonomajster

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Ułan Bator

Ostatnio na profilu byli

121 wyświetleń profilu
 1. A nie mówiłem?😬 Boję się pomierzyć swój wzmacniacz, bo to może mi odebrać radość słuchania.
 2. Ale właśnie biega o to, żeby się pozbyć komputra🤓😵🤩
 3. A mogę jak mam odtwarzacz sieciowy? Nie bardzo wiem, jak to zrobić.
 4. No właśnie na słuch. Zakładam, że pomiary wypadłyby dobrze. A jak nie tym gorzej dla pomiarów. Boję się, że mógłbym dojść do obłędu. Badanie słuchu i akustyki pomieszczenia można poczynić. Wolę ułudę. Mój ulubiony lampowiec pomiary miałby raczej słabe. Przepraszam, że mnożę posty. Nie doczytałem. A ruskie olejaki jak tam na pomiarach? Dobre są moim zdaniem do audio. Uważam, że muzyka to nie audiogram, dlatego jestem taki sceptyczny wobec pomiarów, pomimo technicznego wykształcenia.
 5. Inne kondensatory są podobne odnośnie kosztów produkcji a cenowo bardziej absurdalne. Miflex cenowo akceptowalny a sonicznie w mojej zwrotnicy najlepszy.
 6. Przeczytany. Nawet dwa. Drugi z Wyborcza.biz. W obydwu o Miflexie piszą dobrze. To coś niewłaściwego, że firma zarabia na audiofilach? Miałaby nie zarabiać albo tracić? Czegoś nie zrozumiałem. Nie czepiam się.
 7. Kondensator Wima i dźwięku ni ma. Taki żart i pewnie nieprawdziwy. Natomiast wspomniane wyżej Miflexy sprawują się dobrze w moim głośniku wysokotonowym, deklasując wysokoszlachetne inne marki.
 8. Ale kolega ominął barwę dźwięku, to po co ma ustawiać te gały w pozycji neutralnej?
 9. Mariuszu, dla mnie jest to dzieło ogromne. Gdzie kupiłeś gałkę do potencjometru? Mój zagrał w tym żałosnym pudełku po kinie domowym. Pomiarów nie robiłem, żeby się nie wstydzić. Teraz boleję nad taką samą obudową jak Twoja, że droga okropnie. Te EL84JJ a 6P14PEW różnią się na oscyloskopie? Jak się tu pojawi kolega Karol64..., to proponuję go zbanować, bo to harcownik zwykły mnie jest.
 10. Karol będę niegrzeczny. Weź już zamilcz. To jest wątek elektroniczny a nie anarchistyczny.
 11. Tidal słyszę ogromny. Słucham przez odtwarzacz sieciowy z wersji premium. I jest git, a nawet lepiej. Płyty winylowe i CD poszły precz;-)
 12. W rzeczy samej. To oczywistość. Nie upieram się, że OPPO Sonica jest najlepszy na świecie.
 13. Szwagierkolaska to był taki poboczny projekt Muńka. Ja wspominam SBB, Klan, Brekaout.
×
×
 • Utwórz nowe...