Skocz do zawartości

Stolarz

Uczestnik
 • Zawartość

  1 072
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Stolarz

 1. Czy jest gdzieś dostępny regulamin forum czy jest to temat płynny i wszystko zależy od zdania Moderacji?
 2. Nie licz na to. Brak banów dla dwóch przedstawicieli grupy audiofilskiej jest tego potwierdzeniem. Widać wyzywanie i prowokacje im będą uchodzić na sucho.
 3. Jeśli czegoś nie słyszę ale jest to do wychwycenia testami to zapewne oznacza, że nie mam tak dobrego/czułego słuchu. Jeśli słyszę coś co jest nie do wychwycenia testami to oznacza, że?
 4. @Redakcja AUDIO Po raz kolejny brak odpowiedzi? Za co ja dostałem bana wiem. Pytanie dlaczego nie dostał go @Arekszcz za: "...Te jesteś idiota czy pochodzisz z rodziny patologicznej...".
 5. Nie. A wiesz dlaczego? W imię zasad które @Redakcja AUDIO sama dzisiaj napisała. Głównie chodzi o to co napisałem w poprzednim wpisie.
 6. To jak to w końcu jest?
 7. I za to nie dostał bana @Redakcja AUDIO? Serio?
 8. Dlaczego uciąłeś ten tekst: oczywiście zdając sobie sprawę, że ze względu na cenę, poddałem się czynności strzyżenia baranów Przecież autor śmiejąc się sam z siebie to napisał.
 9. Nie zrozumiałeś celowo czy audiofile tak mają? Chcesz powiedzieć, że mogę napisać cokolwiek w opisie produktu i bronić się tym, że skoro nie da się tego udowodnić to jest to prawda? Aaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahahahahahahaha.
 10. No to jest oczywiste. Ale nie o to chodzi przecież.
 11. Update: Sub poleciał na serwis gwarancyjny. Cytuję: Urządzenie zostało naprawione. W urządzeniu został naprawiony moduł główny.
 12. No to zapytajmy branży. @Q21 @S4Home Czy przyjmiecie zwrot kabla X który ma w opisie np. - dźwięk okazuje się niezwykle jednorodny, zrównoważony a scena dźwiękowa szeroka. - stanowi połączenie ciepła i muzykalnośc Powód zwrotu: Nie zauważyłem różnic które są podane w opisie. Czyli kable audiofilskie to ściema a producenci wykorzystują brak usystematyzowanych wzorców do pomiarów podawanych przez nich różnić w brzmieniu? :>>> To dlatego nie ma info na czym mierzyli te zmiany? :>>> Czy może stwierdzisz na odwrót. Zmiany są ale producenci nie wypisują tych jakże istotnych informacji bo nie ma usystematyzowanych wzorców do pomiarów?
 13. Zaraz po Tobie i prezentacji Twojego złotego słuchu
 14. Bocian-kable (Allegro) 10:11 (1 minutę temu) Witam. Kable produkowane są w zakładach używających jedynie certyfikowanych kabli. Certyfikacja ta, to certyfikacja adopter, z oficjalnej witryny hdmi.org. Pozdrawiam!
 15. No to ja odpowiadam. Znam odpowiedź na Twoje pytania ale nie będę tego udowadniał No bo wiesz. Nie muszę. Prawda?
 16. Pozwolę Tobie najpierw odpowiedzieć na moje. Potem moja kolej. Wiesz. Mimo, że jestem bufonem to czasem potrafię zachować się z kulturą :>>>
 17. Widzę zmiana taktyki. Zamiast odpowiadać na zadane wcześniej pytania zaczynacie zadawać swoje. Co następne macie w kolejności?
 18. No weź. Jestem po prostu bufonem jak @audiowit.
 19. Jakie pola magnetyczne i zakłócenia muszą występować żeby trzeba było używać super izolowanych kabli głośnikowych? Oczywiście mówimy o warunkach domowych.
 20. Lubisz sam siebie orać. Prawda? Ile pytań zadałem które zostały bez odpowiedzi? Ile zostało chamsko obśmianych? Coś jeszcze chcesz napisać? P.S. W którym momencie ktoś Tobie napisał personalnie np. "...ty skończony idioto idź sobie słuch i głowę zbadaj..."?
 21. No i wyszło szydło z worka. Idealne podsumowanie twojej osobistości. @RoRo
 22. Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Gratuluję.
×
×
 • Utwórz nowe...